bugün

sözlükte popüler olma rehberi

Evet arakadaşlar birazdan sırayalayacağım. Maddeler halinde bahseceğim rehberdir.

Öncelikle başşşşşlığıma hoş geldiniz.

Madde1: şimdi ufak ufak entry girilecekse de böyle bazen can alıcı bir ayrıntıyı yakalamayı ihmal etmeyeceksiniz.

Madde2: eskide kalmış bazı güzel başlıkları hortlatacak ilk entry sizinkiymiş gibi görünecek ki bu sayede artılarınız takdir edenleriniz artsın.

Madde3: hortlartığınız başlığa entryi güzel girmeniz lazım bir lokma kukuya girer gibi yapacaksınız sakin yavaş ve hisli.

Madde4: arasıra milletin nickaltına güzel şeyler yazacaksınız ve bekleyeceksiniz.

Madde5: görsel paylaşacaksanız siyah beyaz olmasına özen göstermelisiniz bizim ali öyle yapıyor. Tutuyor da.

Madde6: ağır ağır çıkacaksınız bu merdivenleri işleri oldu bittiye getirmeyin. Öyle eşek siker gibi entry girilmez.

Madde7: bu madde özel amınız varsa bundan sonraki maddeleri ve önceki maddeleri unutun siz zaten popisiniz çünkü memeleriniz var ve türk erkeğini diz çöktürecek bir ader kararmış kukuuuunuz var.

Madde8: ne diyorduk haaa.

Madde9: en önemlisi açtığınız başlığın sol fireymden düşmesini engelleyecek bir adet dişlerini değdirmeden sakso çekebilen sözlük arkadaşına ihtiyacınız var bu çok önemli

Madde10: madde9 yüksek önem düzeyi taşır.

Madde11: siz de dişlerinizi değdirmemelisiniz ekseri.

Madde12: kedi evet kedi ve Atatürk bu iki görsel çok tutuyor. Buradan yürüyerek kendinize yeni takipçiler edinebilirsiniz. Rahat olun sözlükte kafasız adam çok mesela ben ve herkes. O yüzden bu maddeleri uygularsan bir aya kalmaz popisinin.

Madde13: ya ben 13 sayısını seviyorum buraya kadar uzatayım dedim. Uzattım da, ama dişlere dikkat bak. Ajaajajaj.