bugün

bir sözlük kızına borç para vermek

Mümkündür doğru bir harekettir. Çünkü geçen başıma geldi uzun zamandır konuştuğum bir sözlük kızı vardı beni böyle hanım hanımcık beeee hanımcık neyse baya iyi arkadaş olduk uyudunmular üstünde ne varlar falan üfff geçtik neyse dedi bir gün abbasss ben de ona dedim ki buyur canım. bir süre gelemeyeceğim belki birkaç ay neee ay mı? Neden dedim annem çok hasta dedi amaliyat olmalı dedi ameliyat mı dedim yok amaliyat dedi bu daha farklı dedi tamam da neden gidiyorsın dedim çalışacağım paraya ihtiyacım var derken klavyesi titriyordu çünkü şöyle pppaaarrraasyaaaa ihihhihtiyaaacımmmımımamaamım var gibi bir şey yazdı anladım klavyesinden zor durumdaydı. Benim de birikmişim vardı sordum sarı çiçeğe o abi konu ben değilim dedi pardon dedim sordum bu hatuna ne kadar lazım dedim amaliyat için dedi ki 37 bin lira gerekli biz konuşmuştuk önceleri birikmiş 37 bin liram var demiştim allah ın işi hikmeti işte kıza da tam 37 bin lira lazımmış neyse almam istemem derken gönderdim parayı.. Amaliyat olsun annesi de ödeyecek öyle dedi arsa satacaklarmış gerçi bugün baktım silik olmuş da içim rahaaat gelir o geri biliyor buradan başka iletişim kuracağımız bir yol yok o bunu bildiği için gelir canım ya çaylaklık falan bitene kadar 20 gün civarı bi bekleyeyim de gelir o.