bugün

uber hırsızdır ekmeğimize mani oluyor

Taksiciler birliği saçmalığı.

Uber'in olmasını destekliyorum. Rekabet her zaman iyidir. Taksicilerin, tek alternatif olması onların her konuda geniş geniş hareket etmelerine imkan veriyor.

Bu kadar rahatlık fazla.

Taksiye biniyorum. Gideceğim yeri söylüyorum. ''Ben oraya gitmem'', ''Bu fiyata kontak çevirmem'', ''Ne kazanıyoruz sanki?'', ''in sen başka taksi bak kendine''

Kardeşim bu kadar rahatlık harbi fazla.

Adam arabada sigara yakıyor, kafasına göre müzik açıyor, bağıra çağıra telefonla konuşuyor. Arabada müşteri mi var, kutu mu var adamın umrunda değil.

Taksiler birliği, zart birliği, zurt birliği tanımam. Ben işime bakarım kardeşim. Gördüğüm muameleye bakarım.

Ne kadar burnu havada tip var hepsi taksici olmuş durumda. Uber'de adam kurabiye ikram ediyor. Gayet beyefendi, seni dinliyor.

Taksiciler sıçmığı bence kendilerine baksınlar eğer şikayetçiysek neden diye sorsunlar kendilerine. Adamı 5 dk bekletiyoruz. Bir dövmediği kalıyor.

Uber hırsızlık yapmıyor. Taksicilerde adam gibi davransın, onu çağıralım. Hiç fark etmez benim için. Lüks düşkünü değilim. işimi temiz ve saygılı yapmak istiyorum sadece.

Önce eleştiriye kendimizden başlamalıyız.

Uber'i bir müşteri olarak beğeniyorum. Önemli olan bunu yazmaktır bence.