bugün

hoşlanılan erkeğe açılmak

burada cesaret vermeye çalışanlar falan olmuş. bu beni güldürür. yapılmaması gereken asrın hatası. erkekler doğası gereği avcılardır. avlandığınızı anladıkları an, yeni av ararlar. en sadık en uslu uysal erkek bile böyledir. açıldıktan sonrası mı? sonrası yandı gülüm keten helva. *

ille de belli etmek istiyorsanız bunun pek çok yolu var gidin onlara bakın ama asla açılmayın.

edit: burda eksileyenler kendince farklı teoriler geliştirenler olmuş güzel bir kız önünden geçince bakmayan erkeğin olduğunu söyleyin de beni güldürün. Evrime ters bir kere. Bir erkeğe açıldığın zaman ipleri teslim eder, cepte görülürsün. senden daha güzel, akıllı vs. (erkeğin ilgi duyduğu olguya göre değişir.) bir kadın olduğu zaman seçenek olmaktan öteye geçemezsin. şanslıysan o kadından yüz bulamaz da hazır elde bana açılan x varken ondan da olmayalım diyip ilişkiye başlar. erkek arkadaşlarım var kız dediğin naz yapacak kendini ağırdan satacak diye onu seven kız yerine burnunu sürttürenin peşinde koşup sonra koştuğu kızla olmayınca seven kıza geri dönen boş yapmayın burda.