bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

Kaç satır ile ifade edebilirim emin değilim.
Bir yerde duymuştum iyi kadınlar ile iyi adamlar ancak filmlerde bir araya gelir, bir gün herhangi bir zaman diliminde burayı okuyacağını biliyorum sende hep var olan araştırmacı ruhuna güveniyorum aslında, halen mümkün iken arasam mesaj atsam ruh halin anlamayacaktır.

nerede hata yaptığımı sanırım anladım şaşmaz kaide imiş sevdiğini söylersen acıtmadan bırakmazlarmış.
Herşey nede güzeldi ilk defa seviyor seviliyordum, eliyüzü düzgün biriyimdir ama benim seviliyor olmam nekadar muazzam bi duygudur anlatamam.

Şu sıra içinde bulunduğun ruh hali (kişilik) daha düne kadar verdiği sözleri nasılda ezip geçebildi anlamak zor, yüzüne baktığımda huzur bulduğum ZD yi geri istedim ben. Sana senın gözyaşlarını döktürenler cennet yüzü görmesin demiştim , peki ya benim gözyaşlarım ? çizdiğim o sert tehlikeli imaja rağmen çokmu değersiz
Asla beddua etmiyorum, edemem ki nasıl kıyabilirim sana ?

Bana silah çekildi ölmedim, namlunun ucunda gezdim ölmedim sen onların yapamadığını yapmaya en yakın adaysın , umarım mutlu bir yaşamın olur.

Sana hep aşkın yaşı 17 dir ben hep 17 yaşındayım derdim ya Sayende bugun 18 ime bastım.

Var emaçopen Şuri , Maçven guri.( Nefes alamıyorum Kalbim acıyor)