dempatik nickaltının sol frameye gelmemesi

1. 58.
    Türkiye' de bazı şeyleri kıçınızı yırtsanız da değiştiremiyorsunuz. Bu reelde de sanalda da böyle.

Toplumca, Garip tabularımız ve dayatmalarımız var. Hal böyleyken, hal ve hareketlerinize, Hele kadınsanız daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor.

Hür ve yalnızım ama, örneğin uludağ sözlükte ölsem mesajımı açıp sohbet edemem insanlarla. Hem güven sorunum var hem de gerek duymuyorum. Burayı sadece bir şeyler yazmak için kullanıyorum. Hem içime "laf olur, söz olur" tembihi öyle işlemiş ki, istesem de bunu aşamıyorum. Laf ve söz illaki oluyor gördüğümüz gibi.

Biri hakkımda, kadınlığıma dair nahoş şeyler yazsa kahrımdan ölürüm ben, kaldıramam. Bu nedenle tedbirli davranıyorum. Siz de davranın, hem kadın hem erkek olarak, üzülmemiş olursunuz.

hem bir insanı tanımak, sohbet etmek öyle yorucu ki.. hele bunu sanaldan yapacak takatim hiç yok.

Entrylerimiz hakkında yorum yapabilirim sadece.

Ben bu başlık altında adı geçen yazarları uzunca bir süre okudum. Kötü insanlar olmadıklarını düşünüyorum. Tek hataları konuşmak olmuş, bu kadar. Ne tuhaf değil mi? Sadece konuşmak bu kadar kafa ağrıtabiliyor.
    72 -15 ... heureux et calme ciel