bugün

uludağ sözlük

Bir zamanlar gece gündüz takıldığım platform burası. Artık pek girmiyorum yoğunluk vb. Ancak birçok güzel insan tanıdım burada. Birkaçı hala burada, birçoğu çekip gitti.

En kötü zamanlarimda içimi döktüm buraya, en mutlu anlarımi paylastim burada. Yazmasaydim unutacaktim dediğim cocukluk anılarımi yazdım, iyi ki de yazdim.

insan bir zaman sonra daha iyi anlıyor bazı şeyleri. Büyümenin aslında en olumlu yönü-belki de en olumsuz yönü- bu. Çok değil birkaç yıl öncesine gidip bakabiliyorum burada. Bazen eski yazdıklarımı okuyorum ve diyorum ki ne kadar degismisim ne kadar buyumusum.

Nihayetinde kafamı kaldırıp şöyle bir baktığımda geriye utandigim tüm anları ya da gururlandığım, üzüldüğüm anları görebiliyorum.
Bunları görüp ders cikariyorum dersem yalan olur tabi ki ama sadece görebilmek güzel bir şey.

Sonuçta varmak istediğim konu şu: ben hala salcalı ekmegimle tozlu arsalarda top peşinde koştuğum günleri özlüyorum. Ve bu sözlük sayesinde o günleri tekrar hissedebiliyorum.. bir nebze de olsun bu ozlemim azalıyor.

Her şey için teşekkür ederim burada konuştuğum tüm insanlar..
güncel Önemli Başlıklar