bugün

özel hastanelerin özel soyguncu olması

arkadaşlar askerden yeni terhis olmuştum. daha 10 gün içeride iznim olduğundan hala asker ve sigortalı sayılıyorudum. devlet hastanesinde 12 güne kadar randevu yoktu. dedim özele gideyim en azından devlet bir kısmını karşılıyor hem de süre dolmadan gözlükte indirim alırım. gittim... hasta kabulde 3-4 kız toplanmış sohbet ediyorlar. sarışını esmeri kızılı hepsini tek tek seçmişler sanki. birine yöneldim randevu ayarlatmak için. sigorta sorgulaması yaptık ve çıkmadı anasını satim. durumu anlattım askerim falan filan. arkadaşına döndü aysuu napıyoruz dedi. aysu hanım da bana direkt "yüseelli liraağğ beyfendiiğ" dedi. böyle sesten anladığım kadarıyla dili yuvarlak yuvarlak oldu gövdenin üstüne bindi. öyle bir ses çıktı. teşekkür edip çıktım. at kafaları ben onlar bana konuşurken dilini takla attırarak yüzelliğ liraağ beyfendiiiğ desin diye her gece 4 saat uyuyup 4 saat nöbet tutmadım. kıçı kırık göz muayenesi 150 lira amk. sonuç 3-4 aydır gözlük takmıyorum umrumda değil. arada astigmatım azıyor size hakaret ediyorum geçiyor. sağolun arkadaşlar çok teşekkür ederim bu akşam da gene beyniniz yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar