bugün

kıyak emeklilik

işçinin maaşından yıllarca kesinti yapılsın 65 yaşına kadar çalışması istenilsin zaten maaşından kesilen parayı az bir ömrü kalmış insana sen geri ver bunun adına emeklilik de. milletvekili ol 365 gün boyunca git gel arada bir el kaldır, mecliste kürsüye bir kez olsun çıkıp konuşma yapma milletin sana verdiği yetkiyi kendin ve yakınların için kullan dur sonra gel emekli ol. bir işçi emekli olabilmek için 7200 gün çalışması ve 65 yaş sınırını doldurması gerekiyor yanılmıyorsam fakat bu kenelerin ise sadece 365 gün el kaldırıp indirmeleri yeterli oluyor... bravo valla bravo. aziz nesin'e kızanlar bugün acaba hak veriyormu çok merak ediyorum. hiç kimseden en ufak tepki yok herkes oturmuş film izler gibi olup biteni izliyor...en çok zoruma giden de eğer bu kanun çıkarsa meclisteki apo yalakalarıda emekli olucak.. ne güzel dimi herkes halinden memnun bana dokunmayan yılan bin yaşasın dimi...sonuna kadar haram olsun o paralar size ben hakkımı helal etmiyorum o kanunun çıkması için el kaldıran herkese.