bugün

rte nin kamer genc e saldiran vekilleri savunmasi

kamer genç : Türkiye'deki soygun ortada. işsizliğin boyutu ortada. Büyükşehir Belediye Başkanlarınız kamu kaynaklarını adaletsiz yönetiyor. 5.5 milyon YTL'lik lale getiriyor. Bunların ömrü 15 gün. Çankaya'ya çıkardığınız kişi, yeni uçaklar alarak bu ülkeyi yönetemez

cemaat : Doğru konuş

kamer genç: Hükümet sıralarında bir kişinin dışında kimse bulunmuyor. Nerede bu Bakanlar Kurulu üyeleri? Tayyip gelsin karşımda konuşsun, Ben ona gerekli dersi veririm

Trabzon Milletvekili Mustafa Cumhur: Provokatörlük yapma
---------------------------------------
küfürleşmeler , kavga ve linç girişimi akplilerin meclis koltuklarında zıplamaları
---------------------------------------

rte hayranı : Türkçe özürlü hatip çıkacak. Başbakan ve Cumhurbaşkanına hakaret edecek. Tek kelime konuyla ilgili konuşmayacak. Bazı siyasi parti grupları da mutlu olacak. Başkan müdahale etmeyecek, iki kez sözünü uzatacak. Bu, hoş, yakışık bir şey değil. Adam çıkmış, 'tayyip gelse' diyor. tayyip, cukurlarda değil, yükseklerde gezer

CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol: Burası çukur mu?

olaylar chp ve mhp milletvekillerinin salonu terk etmesiyle sonlanır veeee

muhabir : Sayın rte ne diyonuz bu olaylara?

imam : benim milletvekillerim kimseye saldırmaz o kamer genç'in terbiyesizliği kendi kendini kameralar karşısında hırpalamış, chp ve mhp milletvekilleri de durduk yere kamer genç'i linçten korumuşlardır. yoksa benim milletvekilim hiç öyle yapar mı?

nasıl bir zihniyettir ? nasıl bir gözünün içine baka baka kuyruklu yalanın pervasızca söylenmesidir ? anlayan varsa beri gelsin..

ayrıca;
(bkz: imam ossurursa cemaat sıçarmış)