bugün

uludağ sözlük moderasyonu

üyeliğimden bu yana beni 4 5 kez çaylak etmiş moderasyon bu. şunu söylemek istiyorumki asla kimseye ne özel mesaj olarak ne de sözlükte küfür ya da hakaret etmedim. son çaylak olduğumda çaylaklık sebebim şuydu:

dünyanın en büyük derbileri başlığı altına pendikspor - fenerbahçe yazmak.

şimdi bana birisi bu komedi silsilesini çıksın da anlatsın bakıyım bu ne demek oluyor? anladık güzel kardeşim fenerbahçeli olabilirsin ama ortaya yazılmış eğlenceli bir entry icin bu ne saçmalıktır böyle? hemde 10 gün çaylaklık ayıptır.. bazı şeylere bugüne kadar ses çıkarmadım diye bizimi ezmeye çalışıyorsunuz? burda kimse tövbe haşa birbirinden üstün değil. moderatör olarak yazarlardan üstün olabilirsiniz ama kurallara aykırı davranan sizsiniz zaten. imam osurursa cemaat ne yapmaz peki? kill for you adlı yazar arkadaş beşiktaş'a demediğini bırakmıyor, galatasaray'a kafasına göre küfür ediyor ona gelince hiçbir şey yok? bunun dışında dini konularmış, türban konularıymış vs oradaki yaptığınız hataları hiç hesaba katmıyorum bile gerek yok çünkü siz bu entry'i silip beni gene çaylak edersiniz onlarıda yazarsam.
güncel Önemli Başlıklar