bugün

istiklal akarsu

dizüstü edebiyatı denilen içi boş, çürük, edebiyattan uzak, insan beynine zararlı olan edebiyat türüne bağlı yazarımsı.

twitter veya herhangi bir sosyal medya hesabı falan kullanmadığım için ( kendisi sanal alemde çok meşhurmuş ) geçen gün rastladım kitabına. tam bir saçmalık. ona harcanan kağıda yazık.

kendisi kitabın arkasında şöyle tanıtılıyor;

"facebookta 3 sene boyunca yalnızca akrabalarına ve ilkokul arkadaşlarına şakalar yazdıktan sonra bir arkadaşının " oğlum tivitıra gelsene, burası tam sana göre" demesiyle 2009 tivitıra üye oldu. burada yazdıklarıyla kısa zamanda binlerce insana ulaşma şansını yakaladı. akabinde bir de blogum olsun dedi açtığı blogda yazdı da yazdı."

ve işte beni yıkan son cümle geliyor. " bir alex değilim ve olsa dükkan senin kitaplarıyla çok okunanlar listesinde "

"yuh bee. oha. nasıl olur lan ? " dedim ilkten ama sonra sakinleşince araştırmaya başladım. bu dizüstü edebiyatı dalgası zaten tamamen ergen ve ergen altı kitleye yönelik bir mevzu imiş.

hatta bu istiklal akarsu denen şahıs " akasya durağı " denen harika (!) dizinin hikaye ekibindeymiş. utanmadan bir de gün yüzüne çıkabiliyor demek ki.

keşke hiç tanımasaydım. (#31465053)