bugün

sözlük yazarlarının itirafları

bu itiraf değil bu bi isyan olacak ama yine de entrymi gireceğim başlıktır. bu sözlükte ne çeşit gerizekalılar var anlamıyorum ya. çok uzun zamandır bilgisayardan girememiştim sözlüğe uygulamayı kullanıyorum. kullananlar bilirler orada da eksi oylar ile artı oylar birbirine karışıyor, oylamalar gözükmüyor vs. (bkz: zall) adlı muhterem şahsın bu konuya hiç el atmamasına yıllardır bir uygulama kullanıcısı olarak çok ciddi ifrit oluyorum fakat isyan ettiğim konu bu değil.
bilgisayardan sözlüğe girdim az önce. şöyle bir göz gezdirdim hangi entry ne kadar eksi almış ne kadar artı almış diye. içinde alkol, uyuşturucu ya da seksle ilgili ekstrem bir şey yazan ne kadar entrym varsa deli gibi eksi almış. siz mi çok kapalısınız ya da alkole uyuşturucuya gıcığınız var yoksa bana gıcık olan bir takım insanlar mı var? çözemedim derdinizi. hayır sikimde de değil zaten de şunu anlatmak istiyorum : hiçbir kadın sizin tabirinizle doğru düzgün hanım hanımcık olmak zorunda değil. değişik ve uçlarda yaşayan insanlara özellikle kadınlara neden bu kadar karşısınız anlayamıyorum. siz iki günlük ilişkilerinizin aptal saptal ve de yüzeysel ilk buluşmalarını anlatırken iyi ama ben kaç senelik ilişkimin ilk karşılaşmasını anlatınca artının iki katı eksi alsın. neden? çünkü standartın çok dışında. çünkü ne hanım hanımcığım ne de düzgün. izmiri meyhane meyhane geziyorum, istediğim uyuşturucuyu istediğim kadar içiyorum ama tüm bunlara rağmen ne orospu oluyorum ne de bi köşede bıçaklanıp yol kenarına atılıyorum. sizin istediğiniz bu herhalde !! ama tam aksine muhteşem bi sevgilim, ilişkim tüm bu aykırılığım yüzünden çeşitli çevrelerce hunharca dışlanmama rağmen asla değişmeyen kendimden emin bir duruşum ve çoğu zaman da narsisizm derecesinde kendime sevgim, saygım var. tüm bu anlattıklarım içerisinde rahatsız olduğunuz çekemediğiniz, beni yaşam tarzımı geçmişimi karakterimi yansıtan onca entrye bi güzel, her seferinde, tek tek eksi vermenizi sağlamış ne var bilmiyorum ama siz benim ya da benim gibi muhteşem insanların tırnağının kiri olamazsınız. örümcek ruhlu tenekeler. hadi şimdi hepiniz işinize bakın, mümkünse bi daha o entrylerimi de açık oylayın.