bugün

babasız büyümüş bir kadına aşık olmak

Uzun zamandır sözlüğe girmeyen sırf bu satırları yazmak için girmiş şahsın yaşadığı durumdur. Bir erkek olarak o kadar seversiniz ki çünkü sizde babasız büyümüşsünüzdür ona başta söz verirsiniz beyefendi olacağınıza dair her Allahın günü size laf sokar eften büften nedenlerden kavga çıkarır, susarsınız çünkü onun gözyaşlarının değerini bilirsiniz bilirsiniz çünkü yıllardır o içinden ağlamıştır ve görürsünüz. Bir allahın günü bile bakmazsınız o kızın yüzüne, fiziğine sadece acılarını hissedersiniz, seversiniz o ise size hiç güvenmez günleriniz onu mutlu etmekle geçer hediyeler, sürprizler sadece mutlu etmek istersiniz o ise sizi ciddiye almamaya başlar nedeni bellidir kırılan egosu tamir olmuştur siz sadece bir araçsınızdır sonrası malum o yaraları sarılmış bir kuştur ve uçmak için çabalar siz ise ''sana aşığım'' dersiniz o ise uçmaya çabalar ama korkar çünkü çok temiz sevmişsinizdir size ''beni senden daha çok seven olmadığı için seninleydim'' der o sözlerden sonra zaten anlamışsınızdır yapmanız gerekeni. Gün gelir ''senden ayrılmak istiyorum seni azat ettim sende beni azat et dersiniz'' yollarınız ayrılır. O günden sonra bir ders alırsınız bir daha hiçbir kadının yaralarını sarmamak üzere sonrasında kadınların erkeklere söylemeyi sevdiği ''piç'' olursunuz.