bugün

odtu rektorunun turbanlilari universiteye almamasi

insanlar ölürken , oldu bittiye getirilen ve niyeyse artık bünyede alışkanlık yapan akp'ye tepki koymaktır. bi öğretim görevlisini seminer verirken , çarşaflı - türbanlı düşünemeyen , kadavra başında türbanlı tıpçıları canladıramayan insan davranışıdır. odtü her daim siyasette aktif olmuştur , tarafı bize ters gelince karalamak neden? bu adamın , yasaları protesto özgürlüğü var , yoksa da mahkemeleri var devletin. he tabii , türbanın zıttı açık bacaklılardır diyen , sentezi orta yolu kafası almayan , siyah ve beyaza beyin nöronları zor yeten oksijen kayıplarına bunu anlatmak luzumlu mudur? DEĞiLDiR.. türban özgürlükse , çarşaf da özgürlüktür sınırları nerde koyucaksın? türbanla universiteye giren kız , akademide kalıp prof olmak isteyince türbanı çıkart mı diyeceksin..ama benim salak halkım , bi tereyağı oldu mu , biraz da nolcak osman bu memleketin hali diye onu adam yerine koyup , kendine beyan hakkı verdi mi ; tüm sorunlar çözüldü sanır bi yasayla..doğrudur ellemeyin geçer diyeceğim , menderes , özal , çiller , erbakan erdoğan..geçmiyor..ülkenin gerçeği bu , o yüzden bizim tarafa sesleniyorum , hani türbanlı vs açık bacaklı diye kutuplaştık ya , ben açık bacaklıgillerden ; uğraşmayın bu adamlarla..