bugün

erkek görünümlü kızlar

Ilkokul caglarimdayken 4. Veya 5. Siniftayim bi cocuk var mahalledende arkadasim. Yeri geliyo erkek muhabbetleri yapiyorum yeri geliyo havadan sudan konusuyoruz falan. Tabii o yaslarda mahallede bizden buyukler falan var (Ne internet ne cep telefonu var daha o yillarda sene 92-93 zaten varsa bile ericsonun kapaklilari vardir ki cok zenginlerde vardi halka daha dusmemis) cinsellikle ilgili bilgiler aktariyolar bizlere fakat bende gidip bu enteresan bilgileri paylasmak icin (o yillarda share ve network boyleydi iste) o cocuga anlatiyorum iste vay efendim iliskide soyle olunca boyle oluyo boyle olunca soyle oluyomus abiler anlatti bize falan diye ben hep anlatirdim buna. Bigun bitane cocuk uyardi beni "olm o kiz lan, neden o'na anlatiyosun ki" diyerek. Gercekten hic de anlasilmiyordu.

Sonradan alici gozuyle bi bakinca aslinda sadece kisa sacli oldugundan yanildigimi anladim. Aslinda guzel de bir kizdi ve surekli bana bakar gulumser, hep merhaba der halimi hatrimi sorardi. Cok sonralari ogrendim ki benden hoslanirmis. Kibar, nazik, citipiti sevimli birseydi...

Hala sasiririm hatirladikca nasil anlamamisim diyerek. Ama bazilarida cidden kimse tarafindan anlasilmiyor. Bu benimki bana has bir mallikti. aslinda ben ne zaman erkek muhabbeti acsam kizin sadece bana tebessumle bakmasindan uyanmaliydim ama...