bugün

sözlük yazarlarının itirafları

sevgili sözlük,

hiç sende buharlaşma isteği oldu mu? ben de günde on doz oluyor.

bizim bir kız arkadaşımız var herkese sevgili bulmaya çalışıyor, ben hariç. ben hiç bir zaman o planların içinde yokum. dışlanan eleman.
sana yook denilen kişi. ya manyak mısın onun bulacağı sümüklü elemandan ne olacak diyorsunuz haklısınız. bencede.
ama noluyoruz ya? kıl oldum şimdi.

diğer sevgiliye laik görünen kız ardaşlar 3 kişiyi aynı anda idare edebilen kızlar. kapasite var hatunlarda. kız akşam gelmiş bir tanesine iş yerinden bir eleman yapmaya çalışıyor.
bizim kızda sen burda otur ben bir tanesiyle konuşup gelicem diyor. konuşup geliyor. muhabbet aynı kız onu sana yapalım bak öyle çocuk böyle çocuk.
görüşelim diyor öbürüde ne kadar maaş alıyor?bak bu 5 alıyor. ne diyorsun kızım bu 6 alıyor range roverı var. aaa olur olur hafta sonu görüşelim.

o anda bende bir mide bulantısı. bir baş ağrısı. allahım sen kurtar beni buradan diye yalvarışlar içimden.

ama otur konuş onlar en namuslu en naif en duygusal en en en. sen allah belamı versin ben iğrenç insanım dersin.
namuslular hanım kızlarımız bende cazgır. zaten her boku yapıyorsunuz yasal seks yapmak için evlenmeyin demem kabahat. bak bak.

bana koyan benim gerçek karakterimi kimliğimi duruşumu görmemeleri. değer verildiğini hissedersin ya o yok işte.
bende bütün akşam sustum. arada bir durttüler kıız konuşsana ne susuyorsun diye. yorgunum uykum var dedim.

şimdi bu kızlar aptal değil, hepsinin işi gücü var mühendis, ihracat bilmem nesi vs vs dışardan baktığında vay be dersin.
ama içleri bu kadar boş nasıl olabiliyor? maaş 6 abi çıkalım. bu ne? evi arabası var ooo tamam. mantık bu kadar ön planda.
adamı görmedin ki daha. ağzı koyuyor nereden biliyorsun. despot belki seni eve kapatacak belki. bunlardan korkulur gece seni evde bırakır üst komşuya çıkar.
korktum ben ya.

işin ilginç yanı bunlar boş kalmıyor. patır patırda evleniyorlar. biri evleniyor nisanda. neden biliyor musunuz? çocuk mühendis ve 5 bin maaş alıyor diyor.
geleceği varmış. bok gibi sıkıcı bir ilişkileri var. kız deli dolu eğlensin çıldırsın çocuk sakin maço. adamın yanında süt dökmüş kedi gibi.
kafaladım evleniyoruz diyor. amacına ulaşmış. doğuracağın o çocuklara da saygın o zaman.

asıl aptal olan benim. yalnızım. oyun moyun yok neyse oyum dan dan.
hala temiz ve saf sevgiye inanıyorum. polyana işte. aval aval dururum böyle.

bu kadar konuşmadan sonrada ben anormal miyim diyorsun??? aficim malsın mal.

bunları bir kız olarak kendi hemcinslerinden iğrenmiş biri olarak yazıyorum.
gizli bunu aldım, gizli sigara içtim, gizli haydaa. boynuzlu melek bunlar.

erkeklerin başını nasıl döndürüyorlar. ben lak lak konuşuyorum bir de bunlar öyle değil adamın önünde 360 derece farklı bir gülmeler, alttan almalar,
yemek yapmalar, çay tazelemeler. manyak mısın sen masanı toplamazdın. ne ara emine beder gibi yemek yapmaya başladın.

başım ağrıyor bak başım.

rakipler belden aşağı oynuyor biz evde kaldık. oh oh yandan.

içimdeki beni görecek o adam seni bekliyorum. belki dünyanın en güzel kızı değilim, emine beder hiç değilim ama seni aç bırakmam. sana yalan söylemem.
ben sadece seni severim..