bugün

burada ekle butonuna basmayı bekleyenlerin. ta..
affetse beni. gidip sarılacağım sıkı sıkı. öyle özledim. öyle çok seviyorum.
9-10 yaşlarında tripkolic dinledim...
Temelin karadenizli olmadığını öğrenince travma geçirdiğim doğrudur.

Hayır olmaaaaz, olaaaamaaaaz.
görsel
Son 1.5 yildir o kadar alismisim ki bireysel yasamaya,simdi tekrardan insan icine ciktikca ve birlikte yasadikca konusmaktan cenemin agridigini hissediyorum. Uyandiginda yaninda birinin olmasi,gece yatarken iyi geceler dilemek,sigara icmeye ciktiginda illaki yanina birinin gelmesi,uzun uzun muhabbet etmek ve en guzeli insanlarin beni kahkahalarimdan tanimasi, insanlarin ozledim diyerek bana sarilmasini gercek ozlemisim.tek yasamak guzel gibi gorunse de,boylesi daha guzel. Yine de onsuz,aramizda enlemler varken,tekrar burda,bir eksigim.
itiraf ediyorum sözlük. Çok Mutsuzum.mutlu gibi görünüyorum.
Arkadaşım dediklerimi arkadaşım olarak göremiyorum. Belki de arkadaşlık kavramını bilmiyorumdur. Tabi onlara her zaman "arkadaşça" davranırım o ayrı.
yepyeni bir hayatin beni bekliyor olmasindan dolayi cok heyecanliyim.
Başım ağrıyor. Uykum var ama uyuyamıyorum. Mal gibi kaldım lan.
Bugün iyi hissettim. Neden bilmiyorum. içimde küçük bir umut ışığı var. Yarın büyük bir heyecanla başlayacağım güne ilk kez. Uzun zamandır bu duyguyu hissetmemiştim.
Bütün anılarımın, mutluluklarımın, başarılarımın kısacası hayatımda ki herşeyin silinmesine razıyım. Yeter ki o 3 yıl çıksın zihnimden.
Yeter ki artık ağrıtmasın, acıtmasın beni.
sendeki sevgi dolu yüreği.. saflığı.. temizliği gördüm ben.. sahiplenilmek isteyiş feryatların cevapsız kalmadı korkma.. daha önceki tecrübelerime bakıp senin hayatını zehretmek değil amacım.. sevmek..sevilmek.. mutlu bi yuva olmak.. belki ilk sevgilim değilsin.. ama sonum olacaksın..

hem bir kadının sonu olamadıktan sonra ne önemi var ilki olmanın..
sevgili sözlük
seni çok ihmal ettim biliyorum. bu durumun beni ne kadar mutsuz ve agresif ettiğini bilmeni ve senin bu durumu anlayışla karşılamanı bekliyorum. neden yaz(a)madığıma gelince ; farklı bir durum söz konusuydu bu süre içerisinde ama bu durumu seninle telafi edeceğiz inşallah. neyse artık vuslat gerçekleştiğine göre ; bu dönem çılgınlar gibi eğlenmeli ve koşturmalıyız bu platformda.

sonuçta kainattaki her şey bizim için var onun için eğlenmeliyiz artık.
hadi iyi geceler öpüldün. ;)
adamlar mars'ta su buluyorlar; ben ise dolaptan bira almaya useniyorum sozluk.
gelirken uc sise kapsana, oturup iceriz.
Şekeri bıraktım alıştım. Alkolü bıraktım alıştım. Sigarayı bıraktım alıştım ama...

aması yok amk insan alışıyormuş her şeye. Neyse hayırlı cumalar.
Başım ağrıyor,çok özledim,işsizim.
Bu ara bi action cekiyo nedense canim. Raki bardaginda bomontim tam da keyfim eksik. Napsak, nislesek ki.
ecemcix nikini hep sözlüğün geyiği sanıyordum.
meğer cidden varmış. eğlencesi ve geyiği olacak kadarmış üstelik.
harbi diyorum sabredenin muradını allah veriyor. bu nasıl bir gündür ya kısmet üstüne kısmet. hey büyük rabbim.
galatasaray yarın astanayı yenerse kestireceğim. umarım yener...

not: saçlarım çok uzadı.
Mutlu insanlardan da tiksiniyorum. Hele bi de sevgilileriyle mutlu olanlar filan var..
Kardeşimi okula bırakırken şunu gördüm koridorla tuvalet kokusunun birleşimin bi kez daha zehir etkisi olduğunu zil sesi di day di day dayın pavlovun köpekleri gibi bende istemsiz bi gerilim yarattığını istiklal marşı korkma bir iki üçü duyunca nasıl moral bozduğunu. Sonra bahçeye çıktım güneş hala tepedeydi
Yıllardır kurduğum cümleyi bilmem kaçıncı defa kurdum
Ben okuldan nefret ediyorum.
aylar once ayrildigim sevgilime yazdim. kalbim cikacak heyecandan. resmen cekilecek siktirin siddetini ogrenmek icin yazmisim gibi oldu..
trene binip biletlerin kontrol edileceği zaman tuvalete saklanmıştım özür dilerim biletçi amca, çocuktum affet.