bugün

inci sözlük teki herkesi abaza sananlar

Kesinlikle dogru degildir. Inci'de de hesabim var. Ayda yilda bir girsem de var. Fakat inci sozluk'de yazar olan kizlari gunluk hayatta taniyorum aaa sen de mi incidesin muhabbeti oluyor. Oysa uludag sozlukte ozel nesajda kizlari taniyorum. Eger bir abazan olsaydim bir sozluk sececek olsam uludag i secerdim. Ve tabii ki burada bu amacla bunlunmuyorum ve zeka seviyesi ortalamanin biraz ustunde olan biri zaten bilir ki sozluk disinda bir suru kiza ulasabileceginiz reel ortam var. Biraz ukalalik olacak ama ne uludag sozluk'de ne de inci sozluk'de biriyle tanismaya ihtiyacim yok etrafimda boyle bir mesele icin fazlasiyla insan var ve bir kadinin arayabilecegi her seye sahibim. Burada yaziyorum cunku burada kimse kim oldugumla ilgilenmiyor kimse yuzumu gormuyor ve herkes olabildigince yuzeysel ve samimi. Sadece yazdiklarimla taniyor insanlar beni. Yaptigim kotu esprilerle hayatimdan aktardigim ya da aktarmadigim anektodlarla taniyor. Nasil anlatilir bilmiyorum ama bu bence onemli bir sey. Birini sadece yazdiklari gorusleri bakis acisi icin takdir edebiliyor burada insanlar. Ve bunu yaparken egleniyorsun. Banka hesap nuran nufusun yakisikliligin genel kulturun vs kimsenin umurunda degil. Sadece yazdiklarin var. Iste bu cok hos. Yani sozlukte zaman geciren her erkek ezik degil, issiz degil, mutsuz degil insanlar burada olmak istedikleri icin burada. Su an bu entry sizinle paylasmak yerine tinder'dan like yagmuru yapip guzel kiz secebilirdim fakat burada olmayi tercih ettim. Zaten sozlugu boyle bir amac icin kullananlar ilk bakista belki olacaktir. Kimlik sahibi basarili iyi aile terbiyesi almis sosyal ahlak kavrami oturmus nezih insanlarin da aranizda bulundugunu ya da eglenmek icin bu entryleri okudugunu unutmayin. Eger cidden sadece abazanlarin, kaybedenlerin oldugu bir platform olarak goruyorsaniz sozlugu bence birakin cunku bu kendinize olan sayginizi tuketecektir. Ve kendinizi istisna olarak goruyorsaniz tek istisnanin siz olmadiginizin bilincine de varmis olmaliydiniz. Tum sozluk okurlarina ve yazarlarina iyi geceler dilerim.