bugün

popstar britney spears in sevgilisi türk genci

ömrümü yiyen herif. bak hele resme bak nolur; http://img132.imageshack....p?image=ebbeninamiym0.jpg

herif ne kadar sövüp saydığım kıyafet, tarz, moda varsa harmanlamış. kot altı kösele, salaş tişört üstü pazar malı yelek, kafada ogün samast beresi.. bizde mi terslik anlamadım ben gece vakti. herif şu halde britney'i götürüyor, ki elini tutuşundan da anladığımız üzere bariz sikişe direksiyon sallayacaklar, biz saksıyla sardunyayla kesişiyoruz hannesini havredini... ulan giydir şunları bi mühendise, giydir, bıyıklı fatoş suratına dönüp de bakarsa adiyim, haytayım, konkenim, kokonayım.

uykum kaçtı lan. yarın aynı şekil sokaktayım, gelişmeleri bildiririm beyonce'dan, jennifer'dan fırsat kalırsa.

- domal lan bitch!
- ohh ednııın.. gimme more ednıın

yatak odasına kulak kabarttım, önemsiz bi ayrıntıdı. yarın burda, aynı saatte. görüşmek üzere.

edit: tammıtamınah iki kere eksilenmiş lan bu entry. kim bunlar kim bunlar? ihtimaller:

a) adnan gibi giyinen biri (pis herif)
b) ogün samast (ne ara salıverdiler seni lan iblis)
c) bıyıklı fatoş (kızım sen de bak kendine biraz aaa)
d) bizzat adnan (bırak olum peşimi)
e) britney (çabuk özel mesaj atıyosun! -maço ayağı)

edit2: link yenilendi. işgüzar vatandaş, link öldü diye bu entry silinmez, rötuş isteği gönderilir, bunu da mı biz öğretelim?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar