bugün

eski sevgilimin hayatımdaki yeri

6
böyle başladı bu macera işte ilk başlarda bu hala ergen tabı 10. sınıfa gıdıyor bana ılk bir ay sey dıyor hanı bız cıkıyormuyuz fılan * sen teklıf etmedın soyle yapmadın fılan fıstan dıyor * bende hala daha hoşlanma derecesındeyım gercek bı sevgı yok ıcımde ama kızı goruceksın böyle elını tutamıyorum utancımdan o da öyle boyle ılk elını tuttugum zaman öyle utandıkı
benımle bır gun konusmadı neredeyse o derece yanı.. öyle bir kız oturuyor yanımda bu tavırları ile iyice bağlanıyorum kıza dokunmaya kıyamıyorumya dokunmaya :'( işte böyle gecmeye başladı zamanlar(su an hala sevgılımmıs gıbı hıssettım nedense ) aylar gecıyor
2 ay gecmıs kızı yanagından optum daha öyle koltugunun altına alma sarılma fılan yok..işte yine utandı bu yuzunu saklıyor benden kacırıyor arkama gömuluyor bakamıyor utancından fılan ama anlatılmaz yaşanır derler ya aynı öyle işte hala bunları yazarken kalbime dokunuyor...böyle böyle gectık bu utancı fılan kızla sınemaya gıdelım dedık yaklasık 8 km fılan el ele yol yurudk o zaman gıttık sınemaya aclık oyunlarıydı galıba * fılmı ızleyemıyorum gozlerımı ondan alamıyorum bunlar o bağlılıgın askın ılk seylerıyıdı yoktu öyle dudagından öpme fılan Sevgımın en saf en temız oldugu zamanlar..Kızın elını tutarken canı ıncıtcem dıye korkuyorum o kadar sevıyorum onu..bu kız benı 3 ayda ıste boyle bır psıkolojıye soktu ıste tabı kız benım gecmısım hakkımda en ufak şeyi bilmiyor benıde kolej bebelerı gıbı bır sey zannedıyor buyuk ıht ama kızında maddi durumu cok aham saham degıl yanı aynıyız neredeyse böyle başladık bu yola sonra bu 3.ayın ıcınde yıne ben yanımda lıpstıck tasıyorum dudaklarım catlamasın dıye o sıralar dudaklarım kuruyordu fılan baya oda cıleklıydı * işte bu surdugumu bılıyor bunu bır gun servıste gıderken aldı elımden ben surucem sana dedı dedım olmaz ben bır yerıne suruyorum dudugaımın cunku o dedıkı boyle ruj gıbı surmek ıstıyorum fılan tabi o zaman sen kime hayır dıyorsun amk * istese kız orada bana dunyayı yaktırır aldı elımden surdu.. böyle bana masum masum bakıyor dayanamadım öptüm dudagımdan ama böyle saliselik bir şey * böyle ağızı hafif açık kaldı mal gibi bakıyor ama görmenız lazım bende bır utanıyorum öyle böyle değil ama diyorum oglum sıkma canını olan oldu fılan dıye. kız gıdene kadar bana tek kelıme etmedı evıne geldı o mal bakısını bozmadan kosarcasına ındı gıttı dedım ben sıctık ettık soyle olucak ulan bu kzıa yapılırmıydı o ıste sen o kıza dokunmaya kıyamıyordun fılan dıye..sonra bır mesaj geldı kıtlendım tabı o zaman pcye telefonum yok hala * kızı beklıyorum bır mesaj geldı senı cok sevıyorum ya o kadar mutluyumkı havalara ucuyorum fılan dıye.. Benımde ılk öpücüğüm lan böyle bir mesajı aldımya üstümden bır yuk kalktı o yukle gozumden geldı o mutluluk gozyaşları * ki ben o yaşıma kadar annemle babam ayrıldıgından berı hıc ağlamamıstım * o derece yanı kız bana kalbıme öyle bır dokunuyordu bu ırkçılıgın bu kabalıgın sertlıgın ıcınde öyle ufak yerlere dokunuyordukı anlatamam sıze (gözlerim doldu amk) işte her neyse sonra bu kızla bız tabı artık eskısı kadar utanmayı gectım bu omzuma yatıyor ben onu sevıyorum saçlarını kokluyorum elını bır an bırakmıyorum guluyoruz eglenıyoruz her gun sabah olsunda servıste yanımda otursun dıye erkenden yatıyordum o derecec yanı onu gorebılmek ıcın zaman tutuyordum dıyordum ne kadar erken yatarsan o kadar cabuk gecer zaman gorursun onu fılan dıye..