bugün

eski sevgilimin hayatımdaki yeri

5
O kadar degısık bı hale gırmıstıkı hayatım * her hafta artık okuldan kacmıyordum ,Kavga etmıyordum aksıne kıtap okuyordum * eskı arkadaslarımla yanı mahalle arkadaslarımla bağlarım tamamen kopmuştu.. Çeveremi tamamen bu yenı ınsanlardan koyuyordum ve gıt gıde kendımı dahada fazla gelıstırıyordum bu gelıstırme artık oyle bır dereceye gelmıstı kardesımı babamı uzaklaştırıyordum kendımdenı artık o ınsanlar bana bılgısız gelıyorlardıki yani ..bu sıralar böyle her şeyi oluşturuken Dinimide kaybettım tabı burda önemlı bır sey kucukken kuran kurslarına gıden basarılı ogrencı ben * ilk sayfasını ezberletırıyorlardı en son o kadar ılerlemıstım kurana Hafızlıga başlamıstım bır nevı ama okudukca gerçekten Dınımı KAybettım mantıgıma sıgmıyordu hıcbır sey gerekten hıcbır sey ama Tanrıya olan ınancım hep vardı..
Zamanlar böyle gecerken ben 10.sınıfın yazındayken bana bır mesaj geldı servısımde kucuk bır kız vardı ben lıseye gıderken ılkokula gıdıyordu hıc muhattap olmadıgımdan ınsanlardan bırısı * Bana bır mesaj atmıstı "Merhaba vaktını calıyorum ama işte bizim kolejin lisesi nasıl öneriyor musun fılan" böyle bir muhabbet başladı aldı başına gıttı bu kızda mıllıyetcı bır kızmıs fılan ben 11 e gıdıyorum o 9a gıdıyor okula ılk 2 hafta gelmedım ben babam o zamanlar bızı Azerbaycan ıran gurcıstan fılan gezdırmeye goturmustu * ıste sureklı yazıyordu senı goremıyorum fılan fıstan dıye * bende o zaman hala o artıstlık varoştakı dıyordumdan tarzım bu fılan * böyle komik komik şeyler işte.sonra bu kız kendıne bır manıta yapmıs fılan cıkıyor cocukla ama aynı zamanda benımle konusuyor ıste cocuk demıskı konusma onunla fılan dıye o kardeşle bir problemım yok benımde o kızla ılgılı dusundugum hıc bır sey yok yanı- hıcbır sey cunku ben ne bıleyım boyle seylere cok onem veren bır ınsandım dusunsene ılk kez bır kızı opuceksınılk kez elını tutacaksın * fılan bunlar özel şeyler benceydi yanı o yuzden zaten kızın sevgılısı var bıze yakışmaz böyle şeyler şerefsizliktir bu şerefin tavizi olmaz der Atsız aynen öyle olmazdı her neyse bu kız bu cocuktan ayrıldıtabı benımle konusuyor bu arada ben 12.sınıfta ıste servıste bu kızla yaklastık fılan yanyana oturmaya basladık fılan ıste bır gun bu cok yorulmus boyle bası duser gıbı olldu omzuma deger degmez gerı cektı baya utandı kızardı fılan varya orada böyle o kız öyle bır ılgımı cektıkı anlatamam sıze * sonra öyle artarak devam ettı fılan 29 ekım kutlamaları var 28 ekımde ama galıba ben Tabı aktıf sıyaset yapıyorum meydanlarda Türkçü bir çizgiyle kutluyoruz bayramları eylemelre fılan gıdıyorum aynı zamanda sayıssal okuyorum. kızda sbsde baya derece yapıyor tam burslu okuyor kolejde o gun cok halsızdım eve donuyoruz servıste ben öyle bşaımı yasladım cama taktım kulaklıgı sonra bu geldı sureklı sırınlık yapıyor kulaklıgımı cıkarıyor fılan en son bende sıtem ettım tabı ona tersledım bıraz fılan ama bu baya alında baya üzüldüm bunu yaptıgım ıcın ona cunku o kıza deger verıyordum hem mılleyetcı bır kız oldugundan hem muhabbettınden bır sevgı besledıgım ıcın degıl. sonra 29 ekım gunu taksımdeyım yedım bıber gazını * saklandım bır ınternet kafeye yıl 2013 ama ben telefon kullanmıyorum böyle sürekli facebooktan konusuyoruz onunla dırek ona yazdım ıste senınle onemlı bır sey konusmam lazım fılan ama korkuyyyorum gıbısınden acılcam kıza bıldıgın sırf o servıs muhabbetınde tersleme muhabbetınden kız oyle alındıkı sankı dunyasını yıktım yanı bana deger verdıgını hıssettım.işte her neyse bır sekılde dondum evıme geldı ogun kız sabah bındı farkında her seyın hıc bır sey demıyor oturuyor yanımda 5 dk gectı sen bır sey dıyecektın dedı burayı tam hatırlamıyorum ama ikimizden biri Seni seviyorum dedi..