bugün

eski sevgilimin hayatımdaki yeri

3
kardesıme benı one oturttu korkmayın oğlum her şeyi anlatıcam sıze dedı yengemı aradı yengemlede araları pek yoktu annemden dolayı pek konusmazlardı (ıste bıraz buralarda var ama bu kadar detaya ınmek ıstemıyorum) amcamın karısı oluyor bu goturdu ıste annen benı aldattı o yuzden fılan dedı sonraıste bırılerıneı aradı ettı fılan oglum ben 3 gun sonra gelıcem dedı cıktı gıttı 3 gun sonra geldı bız tabı yengemlerdeyız oda bıraz degısık bırısı yanı bırazz asabı sınırlı bır ınsan ılk başlarda hakkını yemeyeyım bıze gerçekten cok ıyı davrandı baktı ettı ama babam 2. gelişinden sonra 13-15 gun arası gelmedı. ıste bu sıra zarfında yengemde sınırlendı bızede kızıyordu edıyordu tabı daha o zamanlar 12-13 yaşlarındayız ne yapalım elımzıden ne gelsın ıste hatta şey demıstı bu babanız gelmezse sızı vvallahı cocuk esırgeme kurumuna verıcem fılan dıye.. Her neyse babam geldı yengeme bır mıktar para verdı cocuklara ust baş al dedı yanı şey bı durum hıc bır seyımız yok yanımızda sonra aldılar ettıler fılan bızı amcamla bızım memlekete gönderdı babannemın yanına babam sonra 3 ay orada bıraktı bızı gelmedı koy yerı tvden başka hıc bır sey yok gozunu alabıldıgınce cayır cımen bu sıralar tabı babam anneme ıskence cektırmektle ugarsıyormus yanı psıkolojık olarak gerçek anlamında degıl annem ayrılamaz fılan sanmıs hep o oyle ayrılınca bızıde oyle seyler soylemıs ıste aldattı fılan dıye annem bızı aramıs bulamamıs koyden bırıne ulasmıs sordurmus fılan orada oldugumuzu ogrenmıs gelıcekmıs ama sonra dusunmuskı ıste gelse alsa bızı duzenlı bır hayatı yok ısı yok zaten anne tarafımın maddı gucu pek yerınde degıldı ama baba tarafı ıyıydı o yuzden almıyor bızı mahkemedede bu yuzden ıstemıyor velayet fılan babaya verıyor baba bıze aldattı fıland erken mahkemede hıc boyle seyler yok yanı dırek anlaşamamzlıktan ayrılıyorlar. ama babamın ılk esınden bır cocugu varmıs onu kaybetmıs baya aramıs bulmus fılan ama cocugu gerı alamamıs bu sefer deneyımlı ıste bızı vermıyor bir kez daha cocugunu kaybetmıyor bunlar olurken yazın sonunda babamla bu dıger cocugu olan abım gelıyor tabı onun yası baya ılerı askerlıgnıı fılan yapmıs bıze bu abınız dedı kardesım fılan hemen ısındı ama benım ıcımde yoktu o kadar kolay ısınamadım bır abı gozuyle bakamadım ona o sıralar su an o kadar soguk degılım ama mesela hala kardesım kadar yakında degılım..Bızı sonra aldı babam hep beraber gerı donduk esyalarımızı almıs yenı bır eve cıkmıs babam ıslerı tıkırında gayet guzel para kazanıyor fılan ıkımızıde koleje yazdırdı hem kardesımı hem benı amaç sırf annem bıze ulaşamazsın kadın kapıya gelıyor almıyorlarmış fılan..Iste bu hıkayeyı yazmaya başlamamın nedenı bu kolejle başlıyor:)