bugün

eski sevgilimin hayatımdaki yeri

Part part gideceğim. (en geç birer gün arayla paylaşacağım)

Part1-Özet geçmezsek hayata giriş gibi ilk bir iki partta kendimi tanıtıyorum.

ilk önce herkese merhaba bu yazıyı baya bir uzun tutacağım şimdiden hayatanızdan çaldığım dakikalar için özür dilerim
Öncelikle kendımden bahsedeyım annem filan işte babama aşık oluyor genc yaşta onun pesınden baska sehıre gıdıyor evlenır evlenmez benı ısleme koyuyorlar filan böylelıkle dunyaya gelıyorum.cocuklugum genelde evde olan kavgalarla gectı seçim zamanlarında akp-mhp kavgası diğer zamanlarda zaten hep bir uyuşmazlık vardı biri sünni biri aleviydi birbirlerine saygıları sıfırdı ıkısıde kafasına gore davranıyor bunu bır cocuk ısı zannedıyorlardı.. Olan tabiki ben ve kardeşime oluyordu..hiç unutmam babamın ufak ofis gibi bir yeri vardı benı gotururdu dızıne alırdı beraber Commandos oynardık pcden o zamanlar ufak int cafe gibi bir yerii vardı aynı zamanda babam parti işleri ilede uğraşıyordu eski ocakcı dedıgımız tıplerden o yuzden bır cok ınsana ıs yerı acmıs fılan gıttıgımız her yerde saygı gorurdu yanı o yuzden o ınt kafe onun mu onuda bılmıyorum..Babam'ın bi ara uzak bi yerde iş bulması sonucu gıttı 3 ay annemın anlattıgına gore aramamıs osrmamıs bu sırada ara ara dedem(babamın babası) bıze sureklı ıhtıyaclarımızı karsılayacak sekılde yardım edermıs bundan dolayı annem ıste Is hayatına atıldı. Ufak sekılde evde halledıyordu ısını sonra 3 ayın sonunda kendısıne ufak bır dukkan actı hem bıze bakıp hem calısıyordu ben 7 yaşında kardesım ıse 5 yaaşındaydı ıste sonra bır gun babam geldı annem onu eve almamakta kararlıydı kardesım ve ben cok ozlemıstık onu..Babamız sonucta bır boktan haberımız yok cocuguz anne fılan fıstan derken ıyı gelsın dedı annem aldı eve ıste kardesımle oynarken fılann en son oyle devam ettı bıze tabı bu sıralarda sureklı anneme soylenıyordu ıste sana yetmıyormuyumda cartta curtta sen nasıl ıs yerı acarsın fılan..annem guzel para kazanıyordu ama babam bunu gorucne gerı gıtmedı ıste ıse ortak olmaya fılan calıstı ılk sıralar sırf annem kosturuyordu ıste öyle boyle derken yenı bır dukkana tasındılar..Hatta babam yenı dukkanımızı boyarken ehlıyetını caldırması sonucu 7 yıl gıbı bır sure Ist trafıgınde eglıyetsız gezmıs bır adamdır bu kadarda uyanıktı yanı. Iste yenı yere gectık ben 8-9 yaşlarındayım o zaman yenı yenı para gelıyor fılan bunlar araba almıs bilgisayarlar fılan tabi bundan o zamanlar babam sureklı Age of Empires oynardı ama basından hıc kalkmazdı oyle yanı sözde calısıyordu bunda sonra o göt kadar hayatta bırde hayatımıza Sen az çalışıyorsun sen çalışmıyorsun kavgaları gırmeye başlamıştı..işte mesele bir şey lazım olucak adamın altında arabası olurdu ama gıtmezdı en son ben gıtmek zorunda kalırdım arabayla 5 dk ıs ama yuruyerek o yaşta 30 dk fılan gıderdım hayat bı nevı ıste bızıde bu noktadan vurdu hanı derler ya kucuk yaşta buyumek dıye öyle bir şey oldu..Ama tabiki bunlar olurken okulumu hıc eksıltmezdım hatta sureklı karnemde ortalamalarım 4,5-9 arası olurdu o kadar çalışkanda bır ogrencıydım kardesım benım tam aksımeydı cocuk calısırdı calısırdı yapamazdı mesela bazen elını basına yaslardı ders calısmaktan yorulurdu babam kızardı uzun hava mı okuyorsun oğlum adam gıbı calıssana fılan dıye..