bugün

16 kasim 2007 tiesto istanbul konseri

hayatımda şahid olduğum en rezil organizasyonlardan biriydi. bu kadar net. mevcut mantığa karşı olan nefretimin bir ara kafamın güzel olmasının da etkisiyle yüksek sesli bir kahkaya dönüştünü hatırlıyorum. tiestonun çıkışını takribi 7-8 metreden gördüğümü hatırlıyorum, basılan bilet sayısıyla içerde bulunan insan sayısı arasındaki korkunç farkın oluşmasındaki sosyolojik sebeplere inip, içeri girerken alınan biletlerin kesilip iade edilmemesiyle alakalı olabileceğini farkettikten sonra birde üstüne kendimi zorla çıkış kapısına atıp çıkmak istediğim halde çıkmak için neredeyse 40 dakika beklediğimi, zorla girmeye çalışanların oluşturduğu karambolle bir çok kişinin ezilme tehlikesini yaşadığını gördüğümü hatırlıyorum. sensation ve bilmum diğer benzeri organizasyonlarda herkese dans etmeleri için min 4-5 metrekare yer olduğunu, insanların gerçekten tam anlamıyla eğlendiklerini izlediğim görüntüleri ve birde herkesin ama istisnasız herkesin birbirini ezerek eğlenmeye çalışıyormuş gibi görünmelerini tebessümle izlediğimi hatırlıyorum. ve son olarak kendimi konserin başlamasından bir buçuk saat sonra mahşer kapısını andıran o kalabalıktan dışarı atışımı. tiesto yu bir daha türkiyede izlemekmi? sadece gülüyorum. ve son olarak. burdan o biletleri kesmeden kenara ayıranlara sesleniyorum. eğer o biletlerden tek ama tek bir tanesini bile tekrardan dışarıda tek bir kişiye bile satmışsanız allah size bir an önce ama bir önce bir sebep oluştursunda o çürüyüp bakteri oluşmuş beyinlerinizi temizlesin. bitti

not: rezilliğin hiçbir şekilde tiesto cephesiyle alakası yoktur. herif canavar gibi yapıyordu işini. rezaletin boyutu tamamiyle bizim tarafımızdaki o sonsuza kadar devam edecekmiş gibi duran iğrenç organizasyon zihniyetle alakalıdır