bugün

türbanlı bayan çalıştırmayan firmalar

firmalara hiçbirşey diyemeyiz. kendi şirketine ister başı açık ister başı kapalı eleman alır. ama burada başörtülü arkadaşlarımıza laf edenlere 1 2 kelam etmek isterim. lan amına koduğumun doğurduğu sanki miami'de doğmuş büyümüşte buraya gelince bu başı kapalı insanları yadırgıyor. yok görüntü kirliliği yok bilmem ne. sanki başı açıkların hepsi kate upton gibi görünüyor. bende 70 yaşında teyzelerin askılı bluz, şort giymesini estetik bulmuyorum ama onlara laf etmiyorum. nasıl rahat ediyolarsa öyle giyinirler. sana yada bana mı soracaklar angut. bu insanların anneleri,nineleri hep başı açık insanlar mıydı? senin başı açık akraban, ahbabın yokmu? onlardan da utanıyor musun? konuşmuyor musun? onlara da nefret duyuyor musun? beğenmiyorsan siktir git aq sanki tutan var.

millet olarak orta yolu bulamıyoruz aq illa bir taraf olmamız lazım. başörtülü ya düşmanımız olacak ya dostumuz ortası yok. aq sanane lan sanane yürü git yoluna. başı kapalı kargo elemanı olunca paketin yerine ulaşmıyomu? bim'den alışveriş yapmam demiş biride. aq bim'in de çok sikindesin aq ucuzcusu. siktir git başka yerden al zaten bim akp'lilerin. ama adam gibi sebebler öne sür. orada ki masum başı açık veya kapalı kız için değil sahipleri hırsız olduğu ülkeyi siktikleri için bim'den alışveriş yapmam de ki beyni olan insanlar da sana saygı duysun...