bugün

eski sevgilinin telefon açması

Eski sevgilinin durup dururken telefon etmesidir.

beyler çok sevmiştim lan harbiden sevmiştim bu sefer. iki yılı geçmiştik çok iyi gidiyordu her şey iki ay önce saçma sapan bir nedenden dolayı bana bitti dedi. ben bırakmak istemedim çok sevmiştim mesajlaştık biraz daha
bana sen beni asla unutmazsın ama ben seni şimdi bile sildim dedi. bu msjdan sonra cevap bile yazamadım

iki ay gözüme doğru dürüst uyku girmedi uyuyamadım hep onu düşündüm silmeye çalıştım silemedim.

unutamadım diğerlerinden farklıydı benim için hala kopamıyordum ama onun unuttuğunu anlamıştım başkalarıyla takıldığı

haberlerini aldıkça içim kan ağlıyordu. iki ayım ondan bir msj bekleyerek geçti
yaklaşık üç saat önce telefonum çaldı arayan oydu heyecanlandım elim ayağım titredi. açtım telefonu soğuk bir tarzda konuşmaya
başladı. sonra biraz yumuşadı ve bana " seni unutamadım ne olur affet seni çok seviyorum bir şans daha ver "dedi.

ben beyler çok salağım yeminle ama seviyorum be hemen atladım sazan gibi bende seviyorum hala dedim iki aydır seni düşünmekten

uyuyamıyorum dedim lütfen dön.

bir süre sessizlik oldu sonra hafif kikirdemeler arkadaşlarının sesi geliyordu arkada sonra bana ben sana demedim mi beni unutamazsın

diye. bi deneyeyim dedim arkadaşlarla biraz da eğlendik dedi. beyler soğuk duş aldım elim ayağım titredi hele o gülüşmeler yaktı beni.hiç mi duygu olmaz be insanda hiç mi . yaptığımız şey sevmekti be şimdi birde rezil oldum ben artık yaşayıp ne yapayım beyler

bu dünyada sevmeyeceksin be arkadaş sevmeyeceksin!
güncel Önemli Başlıklar