bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

olmadi. ne yaptiysam olmadi. sana yetisemedim. boyumu bile uzattim, tam 16 kilo verdim. gene olmadi. sana ben siirler sarkilar yazdim dedim, dinletemedim. attila ilhan dan denedim, felaketim olur aglardim, olmadi. h.cibran i o cok kopekli onu denizle baslayan kasabasini sucladim. gene olmadi. bu senin iyiligin icin, kaderin onune gecilemez dediler. cehenneme gidin dedim gene olmadi. cirkin yuzumu affetmen icin inan cok calistim. seni cok sevdim, her seyden cok istedim. ama bana hic sans vermedin guzelim. seni o kadar icsellestirdim ki zihnini okur hale geldim. ben senin salagin, ben senin hizmetcin, ben senin delin, ben senin tutsagin, ben senin dusurdugun, ben senin cikardigin, ben senin maymunun, ben senin seks kolen, ben senin oldurdugun, ben senin yasattigin, ben senin hayalinde opustugun, ben senin ruyalarinda icine aldigin, ben senin yanina asla yakiştiramadigin, ben senin kovdugun, ben senin uyuttugun, ben senin avuttugun, ben senin kadinligin, ben senin erkeklik organin, ben senin muptelan, sapigin ve fetişin oldum.