bugün

ben bu yazıyı öylesine yazdım

Geçen gün babamla tartışıp kapıyı sertçe kapatıp evden dışarıya çıktım. Arkama bile bakmadım. O kadar kötü
tartıştık ki bana onlarca ağıza alınmayacak küfürler etti. Sonra erkek arkadaşıma mesaj attım, ben çok kötüyüm yanıma gelir misin dedim ? ” ayy aşkm babam izin vermez ki ” dedi , sonra amcaoğlumu aradım ” aradığınız kişiye şu anda ulaşamıyor lütfen sinyal sesinden sonra mesaj attın ” dedi. En yakın arkadaşımı aradım ” şu anda uyuyorum kanki sonra konuşuruz dedi ”. Saçmalamamda karadeniz kıyıda falezler var ( bir nevi o filmlerdeki atlama yeri varya oradayım) işte, kafaya koydum ama kesin atlayacağım böyle. tam atlayacağım Murat Kekilli geldi, dedim Murat git buradan, dedi bu akşam ben ölücem olmaz. Dedim murat Siktir git ! bana bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz dedi. Dedim ben tutarım ! Tuttum bunu saçlarından, bir uçurum gibi düşerim gözlerinden dedi, bende essahtan mı la dedim? Galiba ben senden hoşlanıyorum sky dedi. Gözlerinin içine baktım böyle derin derin, o ara yağmur yağmaya başladı saçlarını bıraktım ayağa kaldırdım uçurumun kenarına daha fazla yaklaştık. Gözlerimi gözlerinden alamıyordum, gözlerini kapatıp bana doğru yaklaştı o an karnına tekmeyi bi koydum uçurumdan aşağıya düştü galiba öldü bilmiyorum.