kürde türk demekte ısrar eden beyinsiz

Sanki türkler kabul etmeye can atıyormuş gibi ısrar etme vurgusu yapan beyinsizin koyun boku gibi tane tane sıçmıklarını saçtığı başlıktır efendim. Nüfus cüzdanında Türkiye Cumhuriyeti yazıyor değil mi ? Yurtdışı veya adliye, polis, nüfus gibi işlemlerini ne ile hallediyorsun ? Türk olmayı kabul etmiyorsan kimliğini en yakın yere bırakıp siktir olup gidebilirsin. Arkadaşımızın da söylediği gibi, Atatürk döneminde vatanımız için çarpışan kürt, laz, çerkes vs. atalarımızın hepsinin ruhu şad olsun. Onlar birlik ve beraberlik içinde yaşamayı kabul ederek bizlere türk ulusunu ve toplumunu bölünmez bir bütün olarak teslim etmişlerdir. Senin gibi 3-5 çapulcu için ısrar eden bir tane adam bulacağını da sanmam. Üstüne basa basa söylüyorum bu ülke kurtuluş savaşı gören nesillerin ortak fikri ile bu hale geldiyse senin bu ülke adına herhangi bir hüküm koyma veya çıkartma gibi ideolojini sikerler velet. Sen götünde askılı donu düşmesin diye çekiştirirken ne devrimciler ne darbeciler geldi geçti bu ülkeden. Ayrıca bir başka art niyetli orospu çocukluğunuz Belçika'da suç işleyip türk pasaportlarını göstermeniz. Sığınma talebiniz. Çok komik oluyorsunuz lan. Atatürk hava limanına inene kadar ben türk'üm ülkemde yargılanmalıyım edalarında dolaşıp buralarda kürtçülüğün ele başısı oluyorsunuz. Hassiktir git nereye gidiyorsan seni kabul eden kim ?