bugün

kadınları elde etmenin yolları

"yalnızım ve mutluyum" diyin. dayanamazlar, o mutluluk bozulacak çünkü, rahatınız batacak. yalnızken mutlu olduğumu anlayamadım zamanlar neredeydiniz arkadaşım siz? şimdi mi böyle olduk? hani sen istemiyordun ilişki? hani beni uygun görmüyordun? hani ısrar çok antipatikti sana? noldu şimdi? ısrar biz ederken mi antipatik oluyor?

lan anlamıyosunuz dimi? ruhu olmayan bir kadın isteseydim, beni ben olduğum için değil de, etiketim için seven birini isteseydim daha ucuza halledebilirdim bu işi. dertleşmeye ihtiyacım varken yoksun arkadaşım, derdimi kendim çözdüğümde neden geliyorsun? neden geliyorsunuz ikişer üçer, ben yine o benim, sadece etiketim değişti, kusura bakma ne istediğini bilmeyen insanla mı mutlu olacağım? ya bu etiketimi birgün söküp atmak istersem? duracak mısınız yine yanımda? o etiketi söküp attığım gün en önce siz kaçacaksınız dimi duygusal ağlamalar çeken, birlikte olmadığı erkeğin üstüne kıskançlık tribine girenler? içiniz rahat olsun, seni istememem öbürünü tercih ettiğim anlamına gelmiyor.

birgün birisi sadece adımı bilerek yanıma gelirse, onu istiycem ama emin olun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar