bugün

aramaya inanmak yazarcıkları

bunlar yazarcık değil sözlük içerisin de karışıklığı, karmaşayı önlemek isteyen yazarlardır.

eğer sen (bkz: ankara da patlama) başlığını 7 farklı başlıkta irdelersen, kimin konu hakkında ne yorum yaptığını

7 farklı yere bakarak öğrenmeye çalışırsın, o zaman ne olur? bir sürü karmaşa çıkar, ben senin yazdığını okuyamayacaksam, sen neden

yazıyorsun? o zaman herkes "benim yazdığım ilk enty olsun, ilk benim yazdığım okunsun" diye aynı konuyu değişik şekilde açsın!

sözlük birçok insanın belirli konular hakkında yaptığı yorumlara vakıf olma, bir olayı değişik çerçevelerden irdeleme mekanı değil mi?

o zaman neden ben bütün yorumlara farklı başlıklarda ulaşma zorunluluğuyla karşılaşayım?

ankara dedin mi kim ne düşünür ben bileyim. o başlığın altından öğreneyim.

ankara da yemek yenecek yerler dedin mi, tek bir başlık olsun ki bilgi alalım.

sen gider de ankrada yemek yenecek güzel yerler.

ankarada yemek yenecek pahalı yerler

ankarada yemek yenecek bilmem ne yerler. dersen ben; ulan ankarada ne yenır kı? dediğim de sağlıklı sonuca ulaşamam.

her sözlükte böyle gelişiyor olaylar. insanlar bir filme, bir tatil beldesine gitmeden önce ilk olarak sözlüklere bakıyor.

bütün yorumlar tek başlık altında toplanmazsa, adam tek tek araştıracak mı 7 tane başlığı?

aramaya inanmak, sadece showmenlere zull geliyor bu sözlükte, okunma oylanma çabası olanlara.

ulan ağlayıp duruyolar birde karma umrumuzda değil diye. ne bok yediklerini bilmesek yutturacaklarda ha.