bugün

burun kırılması

merter spor kulubuyle oynadıgımız şampiyonluk maçında karşı takımda orospu cocuklarından bırının kafa topuna cıkarken bana vurmasıyla oluşan durum. ceza sahasında yerde kaldım bir müddet. burnumdan sıcak birşeyler akmaya başladı o an hemen elimi burnuma goturdum ve kırılan kemiği hissettim. kulubun yoneticisinin arabasıyla hastaneye doğru yol almaya başladık. dikiz aynasından kendime bakınca burnumdaki ödemi farkettim ve daha fena bozuldum. kan kaybından mıdır panikten midir şoka girdim. elim ayağım tutmaz oldu. ve işin en kötü kısımlarına geldik. doktor agzıma burnuma çatır çatır iğne sokmaya basladı. sinirimde iyice bozuldugundan inlemeye başladım. burun uyuştuktan sonra doktor eliyle çat çut burnu oturtmaya başladı. koca demiri burnumun içinden sokarar tampon denilen laneti soktur burnuma. bende agzımdan nefes alırken hep kusar gibi olduğumdan o 3 gün agzıma sıçıldı. hala hatırlarken bile içim bir tuhaf oluyo. futbolu bırakmama sebep oldu. herkes bir burun kırdın diye futbolmu bırakılır herkes kırıyo diyo ama o bunalım bana yetti. zaten burnumdan cok hoslanmıyordum birde şekli iyice bozulcak diye öldüm korkudan. benimde hikayem bu.