bugün

ilk kez kitap okuyacaklara tavsiyeler

ne bulursan oku. bir gün kendi zevkini, kendi okuma tarzını bulunca okursun ilk kitabını. çok satanlar listesinden, kendi okuma kültürünü yaratamamış olanların tavsiyelerinden de uzak dur. ne zaman ki bir kitap bitiyor diye üzülmeye başladın o zaman sen artık yemeğe acıkır gibi kitaba acıkmaya başlarsın..

edit: on yıldır internette çeşitli platformlarda at koşturuyorum. eksilenmemiş sözlük yazım yoktur. bazıları haklı bazıları haksızdır. hiç birine kafayı çok takmadım. taştan değil etten kemikten yaratıldığım için ben hayatın dibine vururken henüz doğmamış veletlerin bazı çemkirmelerine kapılıp onlarla aynı seviyeye düştüğüm de oldu. ama bu yazımı kim niye eksiler biliyorum. ancak aşağılık kompleksi olan, diğer yazılarımı ve gerçekliğimi kaldıramayan, kişiliği oturmamış ezik ve bu hayatta bu kafayla asla sevgiyi, dostluğu, vicdanı rahat yaşamayı yakalayamayacak olan bir embesil oylayabilir. ne yazık ki bu edit imi o asla okuyamayacak. okumayacak çünkü. okumadan eksiliyor, anlamadan ukalalık yapıyor, hiç bir şeyi bilmiyor, bilmediğini de bilmiyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar