bugün

giden sevgili

eski sevgili listesinde en cok yer edicek olandir.. gunumuzde eski sadakat hikayeleri yok.. insanlar birbirlerinden yalnizca ego tatmini aliyolar.. kimse birbirinden hayat gorusu , ne biliyim yasam boyu destek, sefkat vs. almiyo..

ego ustune oynaniyo hersey.. cok hizli yasiyo insanlar.. kimsenin oturup birine emek vermeye vakti yok.. verenler de bi sure sonra kendini salak gibi hissediyolar.. onlar da bu yolun yolcusu, sikilen vs. sikici karsilasmasinda kaybedip, karsi takima gecenleri oynuyolar..

o yuzden giden sevgili yalnizca utanc ve ego birakir geriye.. vay amk nasi elimde tutamadim ? nasi beni terkeder ?

kimse mesela oturup giden sevgilinin gulusune aglamaz.. koku koku diye sikimtrak sikimtrak gezenleriniz var ? kokusunu tarif et desem apisip kalacak anca edebi laflar soyleyecek..

kimse kimseyi icine alamiyo bu devirde.. feysbuk listesine, msnine, ogrenci evine, foto makinasina aliyo da.. icine alamiyo..

o yuzden , giden sevgili yuzde 95 olarak egoyu zedelemistir..

buna tepki, kendi haline acima sonra sinirlenme, egoyu tatmin icin yeni kurbanlar bulma olacaktir..

otesi degil.. biten iliskilerinize bakin.. anlayacaksiniz..

egodan otesini veren sevgili gitmisse, o kisi de bitmistir.. gordum yasadim.. giden esasli bi "sevgili"nin yasini, karsisinda "sik beni" diye duran bi kadin bile gideremez..