bugün

türk telekom stadyumu

milyar dolarlık mecidiyeköy arazisini verip kıçıkırık seyrantepede yapılan galatasaray'ın stadıdır. Şu an galatasaray'a laf söyleyenler ya hayatında mecidiyeköy'ü görmedi, ya da mecidiyeköy'ün arsa değerinden bir haberler. Aga? alo? mecidiyeköy lan? Amına koyim senin kıç büyüttüğün bağcılarda ki evinin olduğu mahalleyi hatta 3 mahalleyi satsalar ali samiyenin olduğu araziyi alamazlardı farkında mısın? işin içinde bir peşkeş olduğu kesin. Artık çok sevgili hükümetimiz stad dışında ne gibi baskılar yapıp ne gibi sözler verdi bilemiyorum ama, seyrantepedeki araziye bırakın stadı 10 bloklu site yapıp kira gelirini galatasaray'a bağlasalar yine galatasaray zararda olurdu. Şuan ''biz yaptık hehe'' diye ortada dolaşan stadı sahiplenmeye çalışan yukardaki dangalaklara bakmasın kimse. Onlar yoluda biz yaptık dediler ama gördük ki bizim deprem vergisi diye verdiğimiz vergilerle olmuş. inönü stadı nasıl ki 49 yıllığına beşiktaş'a kiralanmış olsada Beşiktaşın diyebiliyoruz, arsa+stad masrafının 20 katı değerindeki arsasını bırakan galatasarayında stadı tt arenadır. bi trollük yapmayın amına koyim. okumadan etmeden kahve köşesinde yada antu forumlarda okuyup burda satmaya çalışıyorsunuz acıyorum yeminle. Hadi bilginiz yok matematiğinizde mi yok la?

Not: bejegalıyım ve o stadta oynamayı 15.ye söylüyorum zerre istemiyorum. Zaten kasımpaşa yönetimine bakarsak maçları nerede oynayacağımız ortaya çıkıyor merak etmeyin. Yarın beşiktaşlı geçinen bir dalyarak çıkar kasımpaşa'dan beşiktaş'a büyük jest diye prim yapmaya çalışır.