25 mayıs 2012 kayseri de canlı bomba saldırısı

açılımın bir parçasıdır bunlar beyler, hemen sayıp sövmeyin bence, teröristlerin leşlerinin içerisinde olduğu tabutlara pkk paçavralarını sarıp gömdükleri o piçlere bu devlet şehit sayıp tazminat önermedimi, şehit olan polis (ki haberi netleştiremedim daha) hizmet ettiği yıla göre bir toplu para alacak, bağlanacak maaş ise ailesine çok komik bir tutar olup 18ini geçen her çocuğu tek tek maaştan düşecektir. sizin seçtiğiniz idarecilerin bakış açısı budur. o bakımdan boşuna o canlı bombayı eleştirmeyin, adamın görevi zaten o, o piçi devletin kuşatılmış istihbarat birimleri nasıl tespit edememiş, oslo harici ve kandil harici başka işler yapabilip yapamadıkları belirlenmemiş devletin güzide istihbarat kurumu nasıl gözden kaçırmış onu irdelemek gerekir, bu ülke ancak; haburdan içeri giren ve vip salonlarında karşılanıp, ayaklarına hakimler savcılar gönderilip "pişmanım der misiniz lütfen" gibisinden devleti ayaklar altına alan zatların vatan ve millet sevdalılarına da en az o köpekler kadar değer verirse düzelir. de benim koyun milletim yarına hatırlar mı bu olayı, orası da ayrı muamma.