bugün

galatasaray ın onurlu duruşuyla gurur duymak

galatasaray taraftarı olarak her zaman yaşadığımız sıradan bir duygudur.
van minüt. olmaz..
-ve fenerliler, mali olarak bizden iyisiniz. işiniz gücünüz galatasaraya saldırmak. biliyoruz ki götte şemsiye varken başkalarına atıp tutmak, suçu başkasında aramak, kendini durumdan soyutlamak, şerefsizlikten bile nemalanmak bir suçluluk psikolojisinin gereğidir. bizim sesimiz bu kadar yüksek çıkmayacak, şerefimizi iki paralık etmeyeceğiz. bunu da böyle bilesiniz.
şerefsizliğe, şikeye gelince siz bunları çok iyi bilirsiniz. kaç maçta şike yapıldığı, kaç maçta teşvik verildiği, kaç maçta bunlara teşebbüs ettiğini savcı ve mahkeme çok iyi biliyor. kulubünüzde başkanlık yapmış olan kişinin kamuya önemli açıklamaları vardır. yasadışı da olsa hizmet hizmettir diyen başkanlarınız vardır. şike ve teşvik için çete kuran yöneten başkanlarınız olmuştur. isim de veririm, merak edenleriniz vardır belki. bu şerefsizliğe göz yuman federasyon ve kulüpler birliğine de kınıyorum. öyle sanıyorum ki bu adiliğe göz yuman destekleyenlerde ayrı bir haysiyetsizlik profili çizmektedir.
federasyonu da tebrik ediyorum. benim için temiz futbol bitmiştir. daha konuşmayın inanmam.