bugün

maca biletsiz girme yontemleri

cocukken ankara 19 mayis stadyumunda denedigim olay.mac aksam 19.00 da iken biz sabahin 10 da stadyuma bir grup arkadasla giderek demirlerin üzerinden atlamak sureti ile sahaya girmistik ama daha macin baslasina epeyi vardi epeyi ne la 7 saat * neyse aksam mac saati yaklastiginda polis ekipleri stada gelip seyirciyi iceriye almadan önce stadyumu aramaya basladilar malum bomba felan olayi polisin biri bizi görup yanimiza geldiginde ben hemen olaya müdahale ederek biz top toplayiciyiz abi dedim haa o zaman iyi dedi. ama sonra genclerbirliginin minik takiminda oyniyan asil top toplayicilari gelince bizimde yalanimiz ortaya cikmis oldu yav iyide tamam yalan söyledik ne atiyosunki sahanin disina ulan daha orta okul caginda cocuklariz sabahin 10 dan beri ac susuz bekliyoruz bi insan ol, tamam ulen keratalar gecin izleyin maci de nerde atti ibne bizi sahanin disina gerci bir önceki mactan kalan sahanin zemininden topladigimiz metal paralarla iyice bi karnimizi doyurduk o yuzden sahaya bozuk para alinmamasi olayini protesto ediyorum ayrica alexin yada hakan sükrün kafasina attiginiz bozuk paranin nereye gidecegi kime ne faydasi dokunacagini tahmin bile edemezsiniz.