bugün

abuk bilet fiyatlarindan yakinan futbol sevdalilarinin maca kacak girme yollari.

malzemeler: bir adet ehliyet, bir adet kimlik

mactan yakla$ik 5 dakika once turnikeye gidilir. "abi, icerdeki bi arkada$in dayisi hastaneye kaldirildi, telefonu da kapali. ona haber verip cikicam buyur ehliyetim sende kalsin" diyerek iceri girilir ve 2 dakika sonra iceriden diger turnikeye gidilir "usta di$ardan aradilar benim arabayi cekiyolarmi$ al kimligim sende kalsin 5 dakikaya gelirim." denilerekten kimlik verilir tekrar di$ari cikilir. ardindan ilk turnikeye tekrar gidilir "abi ben ciktim sagolasin" deyip ehliyet alinir. ikinci turnikeye gidilir. o dayiya da te$ekkur edip araba olayinin halledildigini soyleyip kimlik alinip iceri girilir. mac doya doya izlenir.

fakat bokunu cikarip numaralida falan denemeyin. lakin yalan soylediginizi du$unen turnikedeki gorevliye "aga oyle bi$ey yapicak olsam numaralida yapardim" diyebilesiniz. *
cocukken ankara 19 mayis stadyumunda denedigim olay.mac aksam 19.00 da iken biz sabahin 10 da stadyuma bir grup arkadasla giderek demirlerin üzerinden atlamak sureti ile sahaya girmistik ama daha macin baslasina epeyi vardi epeyi ne la 7 saat * neyse aksam mac saati yaklastiginda polis ekipleri stada gelip seyirciyi iceriye almadan önce stadyumu aramaya basladilar malum bomba felan olayi polisin biri bizi görup yanimiza geldiginde ben hemen olaya müdahale ederek biz top toplayiciyiz abi dedim haa o zaman iyi dedi. ama sonra genclerbirliginin minik takiminda oyniyan asil top toplayicilari gelince bizimde yalanimiz ortaya cikmis oldu yav iyide tamam yalan söyledik ne atiyosunki sahanin disina ulan daha orta okul caginda cocuklariz sabahin 10 dan beri ac susuz bekliyoruz bi insan ol, tamam ulen keratalar gecin izleyin maci de nerde atti ibne bizi sahanin disina gerci bir önceki mactan kalan sahanin zemininden topladigimiz metal paralarla iyice bi karnimizi doyurduk o yuzden sahaya bozuk para alinmamasi olayini protesto ediyorum ayrica alexin yada hakan sükrün kafasina attiginiz bozuk paranin nereye gidecegi kime ne faydasi dokunacagini tahmin bile edemezsiniz.
bazı maçlarda ikinci yarıyı beklemek zaten ilk yarının sonunda açıyorlar kapıları istediğin gibi gir çık.
pankart ve davullarla birlikte girmektir. en azından ankara * için bu yöntem geçerliydi. yani eskidendi şimdi hepsi yasak. tabi bunlarda ali imdat ya da diğer tribün liderleri tarafından secilmenize bağlı.
bir adet tekerlekli sandalye yeterlidir.
çorluspor maçına gidildiğinde hiçbir işe yaramayacak yöntemlerdir. çük gibi turnike ve de sur gibi duvarların arasından stada girecek yol bulamazsınız. zaten bilet 3 lira, hem ne kasıyorsun canım, çorluspor neymiş lan?
turnikeden gecerken, ciddi bakislarla kücük kardesim iceri girdi yalniz denilir. insafi olan görevli gec der tabi.
ali sami yen stadı için 3 yol vardır.

1. itfaiye kapısı
2. ablulans kapısı

ikisininde girişinde görevliler olur. içeri girebilmek için ya görevlilerden birini tanıyor olmalısınız ya da ikna kabiliyetinizin kuvvetli olması gerekir*. aslında bir yol daha vardır biletsiz girmek için o da iddaa'nın maç başlamadan stad içinde broşür dağıtan elemanları vardır eğer iddaa müdürlüğü* ile bir bağlanntınız varsa hem stada beleş girip yarım saat bu broşürleri dağıtırsınız hemde cüzi bir miktar para kazanırsınız.
ermenistan a yerleşmek olabilir. zira biraz önce ntv spikerinin söylediği doğruysa ermenistan ligindeki tüm maçlara girmek beleşmiş. bilet uygulaması sadece milli maçlarda ve ermeni takımlarının yabancı takımlarla yaptığı maçlarda varmış.