bugün

acun ılıcalı

şu anda cüneyt özdemir'in programında sağlam ayarlar vermektedir.
özetle:
"-başbakanın annesi öldüğünde yetenek sizsiniz iki gün yayınlandı, program yayınlamamış değiliz. başbakanın evinde taziyedeyken yok böyle dans'ın canlı çekimlerinin peşinden koşmadım. elimizde yetenek sizsiniz olduğu için onu yayınladık. başbakanı abi gibi severim o da beni sever ama bir çıkarım yoktur, kariyerime onlar iktidarken başlamadım ve geçen hafta chp'li bir milletvekiliyle de yemek yedim vs...
-depremden sonra yayın yapmayan bir tek ben vardım. diğer kanallar normal yayın akışlarındaki dizileri yayınladılar. deprem günü tek program yapmayan isim bendim.
-format üretme bir bilim dalıdır. hollanda'da beyin takımı vardır. amerikalılar da gider ordan alırlar, başkası da.
-ali taran'ı yargıladığım için değil medyadaki eşi ve kendisi arasında bir savaş çıktığı ve çok konuşulduğu için ve çok günemde olduğu için bu sezon çalışmadım ama tekrar çalışabilirim de. suçladığım bri değil falan.
-asena'yı ibo istemediği için çıkartmadım jüriden. bana kimse bununla çalışma diyemez.
-başarılı olduğumuz için kendim de ekibimiz de bazı ruh hastalarının saldırılarına hazırız. eleştiriye açığım ama doğru olmayan şeyler üzerinden yapıldığında saldırı olarak değerlendirip kaale almıyoruz."