bugün

kadın sünneti

kuzey ırak, afrika ve endonezya-malezya hattının salak insanlarının nedenini bilmeyip, ama allah'ın emri olduğunu düşünüp kızların/kadınların klitorislerini kesmeleridir. buradaki amaç kadın cinsellikten zevk alamaz olsun ve kocası dışında kimseyle sevişmesindir. bu durumda cinsellikten sadece erkek zevk almış oluyor. şunu gördükçe nispeten gelişmiş toplum üyesi ve erkek olmaktan utanıyorum gerçekten. onların günahı ne? o bölgelerde kadın olarak doğmak mı? biz de oralarda doğabilirdik, biz de kadın olabilirdik. bir kere allah kadınları klitorisli yaratmış ve islam'da erkeğin kadını tatmin etme görevinin olduğu bilinir. bazen somali'ye yardım göndermekle doğru yapıp yapmadığımı sorguluyorum. onlar da insan mı? yaşamayı hak ediyorlar mı? gelişmiş ülkeler bu seviyelere gelebilmek için neler yapmışlar, onlar hala yok sünnetsiz kadının elinden yemek yemem, yok neden bilmiyorum ama allah'ın emri, yok evlenmeden sevişme, yok onu yapma, yok şunu yapma, yok bunu yapma, yok kadın böyledir, yok şöyledir, yok şöyle yapmalıdır, yok böyle yapmalıdır, yok şöyle yaparsa böyle yapılmalıdır, yok böyle yaparsa şöyle yapılmalıdır gibi mal mal şeylerle mi uğraşıyorlar? yok efendime söyleyeyim kız sünnet olurken çok çığlık atmamalıdır, e sevgili allah akıl dağıtırken tuvalette sıçan mallar, siz bir insanın, üstelik küçücük bir kızın vücudundan bir parçayı jiletle kesiyorsunuz, nasıl olur da çığlık atmamasını beklersiniz? bence gelecekte yaşayacakların iyilikleri için avrupa ve amerika oralara ordu gönderip bu zihniyetteki herkesi teker teker öldürüp, evet öldürüp, kendi kültürlerini oraya aşımalıdır, tıpkı güney afrika cumhuriyeti gibi. madem bu devirde askeri savaş yok, o zaman şu gelişmiş ülkelerin orduları hayırlı bir iş yapmış olsunlar: o jiletle kızların/kadınların allah'ın yarattığı vücudun bir parçası olan klitorisi kesip bu süreçte çığlık atılmaması gerektiğini düşünen ve bunun bitişinde kız ağlarken gururla gülümseyen o ne olduğu belli olmayan ama kesinlikle insan olmayan varlıkları teker teker kurşuna dizip adaleti sağlasınlar; vücudunuza kurşun girerken çok çığlık atmayın emi! dikkat ettiyseniz bunlara hayvan demedim; çünkü hayvanlara saygısızlık olur. siz hiç hayvanların birbirlerinin cinsel organlarını dişleriyle kopardıklarını gördünüz mü? haydi gelişmiş ülkeler, onların da insan gibi yaşaması için bu zihniyet yok olsun; öldürün onları. şu resmi görünce gerçekten de obama'nın yerinde olup oraya ordu gönderesim geldi: http://galeri.uludagsozlu...om/r/kadın-sünneti-71210/ böyle birşey yok, yok, yok...

edit: kadın sünneti erkek sünnetiyle aynı değildir! erkek sünnetinde penisin baş kısmını çevreleyen deri, çeşitli sağlık sorunları ortaya çıkmasın diye alınır. sünnet olan erkeğin cinsel hazzına hiç birşey olmaz. ayrıca erkek sünneti acısızdır. kadın sünnetinde ise koskoca klitoris kesilir ve kadının cinselliği yok edilir. ayrıca allah aşkı için cinsellikten vazgeçmekten söz edenler de bıraksınlar şu işi. böyle diyerek o salaklardan ne farkınız kalıyor? o canilerden, hiçbir şekilde insanlıktan nasibini almamış o yaratıklardan ne farkınız kalıyor?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar