bugün

mustafa kemal türk müdür

yine aynı saçma muhabbet, yine aynı iddialar.

neymiş efendim, atatürk sarışınmış, renkli gözlüymüş. hiçbir türk renkli gözlü ve sarışın olabilir miymiş. buna dayanarak "atatürk yunan" diyen soytarılar bile gördüm ben. ben konuyu başka bir şekilde açıklayayım sonucuna kendi kararınızla varın. çin kaynaklarında bazı göktürk savaşçıları "renkli gözlü, parlayan" olarak anlatılmıştır. hatta bu kaynaklarda göz rengi hakkında bilgi yeşil olarak da tanımlanmıştır. ya geçmiş tarihimizin en büyük düşmanları yalan söylüyor, ya da bu iddiaları savuranlar tam anlamıyla gerizekalı. bence ikisi de değil, bu iddaları savuran insanlar satılmış piçler.

bir de "ulan kim türk ki" muhabbeti var, ben böyle de bir gerizekalı muhabbet duymadım. türkler kendi boyları arasında birbirine karışması normaldir. boyların birbirine karışmasını türklüğün bozulması olarak nitelendirecek gerizekalı çevremizde var mı bilemiyorum. bunun haricinde; geçmişte kız verme olayı günümüzdeki gibi değildi. yabancıya kız verme olayı çok zordu. türklerde ise bu durum gayet katıydı. bu konuda en fazla güldüğüm kürtlerle karışma muhabbetidir. ulan 1900 lerde nüfusları neydi bu insanların da koca türk nüfusunu bu insanlarla melezleştirdiniz aklınızca. bakın 1900 diyorum daha öncesinin muhabbetini hiç yapmayacağım.

her zaman dediğim gibi; bu insanlar ya saf, ya salak ya da satılmış birer piçler...