bugün

kerem altan ın defne joy ile ilgili açıklaması

valla çok kötü be...bi "kaçamak" yapma peşinde ol, eve "kadın" at - herhalde gecenin 4´ünde kadını "satranç" oynamak için atmıyosun eve- "ben şimdi bunu nerede nasıl düzerim?" diye kafanda olayı tartarken, yatak odasına falan götür, "duygusal yakınlaşma" yaşa, ve tutsun kadın senin yatağında ölsün... üstelik kadın evli... vay anam babam vay...sen yaşıyosun, "kadının kocası" yaşıyo, ama kadın ölüyo... çok kötü be...ben iddia ediyorum o "kerem altan" denilen arkadaş o kadının cenazesine gidemez. gazetelere çıkıyosun, gazeteler "hastanelerin önünde fırfır dönen senin" görüntülerini yayınlıyolar... dünya aleme madara oluyosun.

kadere bak yaw... çok kötü bişey. gizli kalması gereken şeylerin böyle afişe olması ne kötü...ben o adamın yerinde olsam bu olaydan sonra pılımı pırtımı toplar arjantin ülkesine resmi vatandaşlık başvurusu yaparım. ben bundan sonra bu adamın adını nerede duysam bu olayı hatırlarım, sadece ben mi herkes öyle yapar.

işte buna "trajikomedi" denir, ayrıca "kutup ayılarıyla çöldeki yoksul bedevilerin ilişkilerine " de çok benzer.