bugün

ruyada soru cozmek

"ufff gene çok kazık sormuş yaa, ama bu soruyu çözmem lazım... bunu çözemezsem gene kalırım bu dersten... allahım yardım et...logaritmik türevin formulu neydi yaaa....hatırla oğlum hatırla, lütfen hatırla..."bu dersi bi daha almak istemiyorum, hatırla lütfennnn"...

hassiktir benekli bir dinozor mu gördüm ne? noluyoz lan...kendine gel karşındaki bir türev sorusu benekli dinozor nerden çıktıııı....kafayı yiyorum galiba....layynnnnn....bu benekli dinozor benim odanın duvar kağıdı değil mi? evet tıpkısının aynısı ben bu benekleri çok iyi tanıyorum....hayırr olamazzz, ben rüyadayım galiba, hassiktir gerçekten rüya görüyorum ben...

bu nasıl rüya olum, rüyanda yarınki finalin sorularını görüyorsun....super lann, rüyama gelmiş sorular, tamam da bi saniye soru neydi yaa...nereye kayboldu soru....kendine gel olum, hatırla soruyu....yarın bu soru çıkacak sınavda hemen hatırla lütfen hatırla....hassiktir hatırlayamıyorum soruyuu....düşün düşün....bişeyler beliriyor, evet evet geliyor galiba soru...

"enginnnn aşkımmm seni çok özledimmmm, dudaklarının tadını tenimde hissetmek istiyorummm".. layynnn noluyoz olumm, rüyaya bak super bi hatun beni çağırıyorr....istesem gelmezz kaltak....."enginnnn seni içimde hissetmek istiyorum canımm"...ben böyle rüyanın taa amına koyum yaa....şu hatuna bakkk yaa, çırılçıplak karşımdaa....soru neydi yaa, soruyu hatırla olum, hatunu unut....offf hatunun göğüsleri çok hoş yaaa...."engin hadi bekliyorummm lütfen gir artık içime canımmm".....allahımmmmmm......bu dersten bi daha kalmak istemiyorumm....şu hatunu becersem sonra soruya konsantre olsam....olmaz oğlum, hatunu becerirsen bidaha zor görürsün o soruyu, daha bunun orgazm sigarası var o zamana kadar sabah olur bak.....

bu arada gaipten bir ses gelir...."enginnn oğlum, kalk sabah oldu, bugun sınavın var saat 8 oldu bakk,kahvaltını hazırladım"....has siktir yaaa...rüyada olduğum kanıtlandı....sabah oluyor hem de....bu demektir ki 10 dakikam var.. ya hatunu becercem ya soruyu hatırlamaya çalışcam...."dı dı dıt...dı dı dıt...dı dı dıt" hay amına koyum saat de çalmaya başladıı...dünyadaki en bahtsız bedevi ben miyim yaaa....benekli dinozor da belirginleşmeye başladı....yoksa bana kur yapan dinozor muydu lann....."enginnnn, annecim kalk artık saat kaç olduuu,hadi".....hay dünyanızı sikim sizin....sınavınız da batsın, hatun milleti de batsın, okul da batsın....kalkmıyorum ulannn....geberene kadar yatcam bugun....."enginnn aşkımmm, hadi artık dayanacak halim kalmadı sırılsıklam oldum bak".....benekli dinozor uçmaya mı başladı rüya mı görüyorum...zaten rüyadasın salak..insan rüyada kafayı yer mi acaba?....hayatının tercihi önünde oğlum yap artık tercihini, hadi kırılma noktası burası....5 dakikan var....hangisini seçsem hangisini seçsem.....sakin ol oğlum, akıllı olman lazım....hayatının geri kalanını etkileyecek bir sınav mı, boktan bir hatun mu yoksa benekli dinozor mu?

tabi ki...engin kararını verir ve hatuna seslenir

-geliyorum aşkımmmmm, geliyorummm birazdan beni içinde hissedeceksin

+engin iki saattir seni bekliyorum, neden benimle hiç ilgilenmiyorsun....kırdın beni yaa....istemiyorum seni artık....terkediyorum seni....ne halin varsa gör....iğrenç insan....

-ama aşkım senin için neleri feda ettim ben

+geber pislik

ve benekli dinozor isterik bir göz kırpar....ama artık rüyasında bile intihar etmek isteyen engin gerçek hayattan nefret etmesine rağmen uyanmaya karar verir...

"dı dı dıt, dı dı dıt....."

hay a.k.