bugün

eski sevgiliyi mutlu görmek

insanı dinden imandan çıkaran bir olay.

hemen bir anıyla başımdan geçen bir olayı anlatayım:

sevgilim dediğim kişiyle öss sınavına aynı sene girdik ve farklı yerleri kazandık, neyse bu ağlıyo falan ''ben sensiz naparım nederim, ya başka kızlar sana göz koyarsa ölürüm ben'' diyo klasik hatun tripleriyle, sonra ben diyorum ''ya sen bana güven gerisini boşver'' , aradan 1 ay geçti bi akşam tel çaldı, işte sen iyisin güzelsin benden daha iyisini hak ediyorsun falan diye klasik hatun ayrılma numarasını çekti bana tabi ben pert oldum çünkü o kadar ağlıyodu sızlıyodu, ben de beni çok seviyo sanmıştım. neyse onu da geç ayrılıktan 1 hafta sonra bi baktım feysbuktan yeni yeni elemanlarla çimlere uzanmış kabak çiçeği gibi açılmış kız sendromunun hakkını güzelce veriyo, tabii leş kargalarıda yanında sevgilisinden yeni ayrılmış toy hatuna kur yapıyorlar falan filan.

o fotoğraflarda ağzını ayıra ayıra onu yanındaki zibidilerle mutlu görünce 1 hafta boyunca okula gitmedim ve hep içtim.

sonuç, ben de onu unuttum hatta onun taa azına sıçıyım moduna geldim, hemen kendime bi hatun buldum ve önüme baktım.

ohh yandan.

kimseye çok değer vermeyelim agalar.