bugün

entry'ler (68)

çiğ köftenin yanında içilebilecek en iyi içecek

tabiki Ayran başka ne olabilirki .

ayrandan daha iyisini olamaz bence.

siyah ekmek

lezetli ekmektir severek yiyenlerden biriyim.

şampiyonlar liginin 4 4 lük takımı

şampiyonlar ligi gruplarında en çok golü yiyen takımla aynı takımdır.

vipdavetiyeseker com

düğün ve özel günlere davettiye tasarımı ve baskısı yapan, bir SiTE oluşumu. düğününüz, nişanınız ve benzeri özel günlerde davettiyeniz ne kadar etkileyici ise bir o kadar da çekicidir, bu güzel günlerinizde güzel bir tasarımla, dinamik modern bir dizayn ile, yeni davettiye tasarımlarımızı kullanabilirsiniz. bu bulduğum siteye sürekli yeni tasarımlar eklenmekte ve site güncel tutulmaktadır. bunun dışında kültürümüzün diğer bir parçası olan nikah şekeri teminide gerçekleşteriyorlar. sitelerinin tasarımı oldukça hoş ve ilgi çekici, gözü yormuyor. keyifle tasarımları inceleyebilirsiniz.

http://www.vipdavetiyeseker.com/

dreamon gelinlik

Dreamon Gelinlik Modelleri arasında her vücut tipine uygun olan modeller bulabilmeniz mümkün olduğu gibi her zevke uygun olan gelinlikleri de bulabilirsiniz. Bu gelinlik modelleri arasında bulacağınız modellerden en çok tercih edilenlerin başında straplez gelinlikler gelmektedir. Bu yılın modası olan gelinliklerin içerisindeki dantel ayrıntılarının bu gelinliklerde de bolca kullanıldığını görebilmek mümkün. Bu modeller daha zarif bir görünüme sahip olduğundan dolayı daha fazla tercih edilebilmektedir.

Markaya ait modellerde dekoltenin önemli bir yere sahip olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Özellikle sırt dekoltesinin beğenildiği bu modeller arasında tek omuz askılı modellerle birlikte üst kısmında tül ayrıntıların bulunduğu modellerin de en çok beğenilen modeller arasında yer alabilmektedir. Dreamon Gelinlik Modelleri ile hayallerinizde kurduğunuz düğünü yapabilmeniz ve bu düğünün en şık, en güzel bayanı olabilmeniz mümkün olacaktır.

idabahce

kaz dağlarında üretiyorlarmış. arkadaşıma hediye gönderilmişti sepet olarak ben de ordan müptelası oldum. yaz gelse de çilek istesek.
(bkz: biri beni durdursun)

satacaknevar net

Sahibinden tarzında güzel hizmet vermeye başlamışbir site. Ilk 6 ay mağaza ücreti yok, müşteri networkleride gelişmiş baya. Bireysel üyelik, ilanlara foto ekleme ve üst sıralara taşıma olaylarıda şimdilik ücretsiz.

Ürünlerinizi harita özelliğiyle sizde tanıtabilirsiniz. ister mağaza üyeliği yaparak projede yer alan konut, daire, villa, residences vs. ürünlerinizi sınırsız bir şekilde ekleyebilir ve mağaza özelliği ile her ilana ücretsiz olarak 10 adet resim yükleyebilirsiniz. Güzel bir özellik olarakta sosyal medyadada ilanlarınızın paylaşımını yapıyorlar. Açıkcası güzel düşünülmüş bir system. Böyle şeylerin elinden tutmak geliştirmek lazım ki , piyasa diğerlerine kalıp tekelleşmesin.

tonersepeti com tr

baskı fiyatını gerçekten düşürmüş, muadillerine göre fark yaratmış sitedir. kullanıyoruz mutluyuz efem, ihtiyacı olanlar düşünsün.

ennnucuz com

bildiğiniz gibi artık internetin gelişmesi ile birlikte online alışveriş sektörü de giderek gelişmeye başladı. artık çok daha rahat bir şekilde sadece internetten araştırma yaparak aradığınız eşyaları ya da ürünleri bulabiliyorsunuz. fakat asıl önemli olan durum ise aranan eşyaların en ucuz olanını bulmaktır. çünkü ucuz ürün her zaman için tercih edilir.

her firma kendisine göre farklı bir fiyat aralığı belirlemiştir. bu sebepten dolayı da bu konuda daha dikkatli olmak ve buna göre seçim yapmakta fayda vardır. eğer siz aradığınız bir eşyanın çok daha ucuzunu almak istiyorsanız her siteyi tek tek gezmelisiniz. fakat artık buna gerek yok çünkü bu site sayesinde en ucuz ürünleri rahatlıkla bulabileceksiniz.

http://www.ennnucuz.com/

günün şarkısı

hande yener - Naber.

benim adım

benim adım dean.

candy crush oynayan erkek vurduruyordur

vurduran yazarın açtığı başlıktır kendisi zamanında oynayıp vurdurmuş belliki herkezi kendi gibi sanan tipdir..

hoşlanılan kızın uzaktan öpücük atması

yakına gelince sen değil arkandaki ne yolladım diyecek kızdır.

kadınların en sevdiği erkek türü

kızların onu bile beğenmediği türdür.

yollarına halıda serilse yanlış tarafa sermişsin deyip onuda beğenmezler

lisedeki en arka cam kenarı

her türlü kopya ve pis işin döndüğü sıradır.

ezan sesiyle uyandırılmayı içime sindiremiyorum

o zaman adama derlerki defol git bu ülkeden zorlamı tutuyorlar seni bu ülkede sığır çobanı mal adam.

gereksiz yazarın gereksiz yazısı

yeni nesil hoş bir e ticaret sitesi

sürekli güncellenen bir günün fırsatları bölümü var. fırsatlar güzel ve kaliteli gibi görünüyor. bazı ürünler diğer sitelere kıyasladığımda çok ucuz kalıyor.
samsung s5 için ve bir kaç ürün için denedim. ayrıca sitenin tasarımı da gözü yormuyor , güzel teması var. satış sonrası destekleride iyi durumda.

denemek isteyenler için sitenin adresi

http://mondestore.com

hamile meyveleri

akıllıca düşünülmüş bir olay. adamlar para kazanmayı biliyor .

okula otobüsle giden fakirler

entryi açan arkadaşında bu fakirlerden olduğu gerçeğidir kamufle çabalarıdır.

fenerbahçe ülker

Bu senenin en iyisi bence korkmadan rakibin üstüne giden bir takım.