bugün

entry'ler (28)

manzarayı kapattığı için mahkemeye verilen cami

tuhaftır. yargıca göre karar elbette değişir.

gecenin şiiri

gece gündüz yok olur
ani dem adem de geçer.

saç ekimi

vezir de eder rezil de.

nutraxin

Kaş ve kirpiklerim aşşırı seyrekti ve saçlarım dökülüyodu bi eksikliğim vardı yani belliydi de harekete geçmiyodum daha sonra eczanede nutraxinin takviyelerinden gördüm danışarak c-d ve çinko takviyesini aldım. ürünün etkili olduğunu düşünüyorum saç diplerimde ağrı olurdu o da olmuyor artık. Kullanmaya devamm.

bioder

Elimde parmaklarımın üzerinde tüyler vardı ve inanılmaz rahatsız olurdum. Artar diye de almaktan kokuyordum fakat sonra bioderin karınca yumurtası yağını denemeye karar verdim tüyleri istediğim yöntemle aldıktan sonra uyguluyorum gözle görülür bir azalma oldu baya mutluyum açıkçası

restorex

yağlı saç yapısına sahip biri olarak bu soruna çözüm restorexin saç tipime uygun şampuanını kullanıyorum 1 aydır falan saç derisine ferah bi his veriyor ve yağlanmayı da geciktiriyor fiyatı da uygun elim başka şampuana gitmiyor

bioblas

Yalan yok başta çok tereddütlüydüm işe yaraması konusunda. Ama dökülen saçlarımı çıkardı, duştan çıkınca taramaya korkardım şimdi çok rahat tarıyorum saç kremi bile kullanmadan ayrıca. Tek başına bioblas şampuan yetiyor. Daha ne diyeyim yahu.

bioxcin

Doğum sonrası aşırı saç dökülmesi olmuştu. Bioxcin biotin şampuan alıp kullanmaya başladım bana çok çok iyi geldi. 2.şişesine başladım kalıcı olması için kullanmaya devam edicem.

saç ekimi

Bioxcin markasını saç dökülmesi bazında çok duymuştum ama saç ekimi sonrası
kullanıldığını da yeni duydum. Arkadaşım böyle bir tedavi gördü ardından bioxcin
forte kullanmaya başladı. Sonuç tatmin edici gerçekten.

restorex

Hayatımın hatasını yapıp saçlarımı küt kestirdikten sonra ablak gibi suratıma
bakıp ağlayarak saçlarımı uzatmaya çalışırken restorexe rastladım düzenli
kullanıyorum 2.5 ayda saçlarım çene hizasından omuz hizasına geldi. Artık
belime kadar yolu var. Fazla söze ne hacet mi deniyodu?

nutraxin

Kolajen ifadesi son zamanlarda çok sık duyduğumuz bir şey. Araştırdım kelle
paçada falan varmış. Öldürseler ağzıma sürmem. Sonra nutraxinin kolajenini
keşfettim sağ olsun bu dertten de kurtulduk

bioblas

Son zamanlarda dökülen saçlarıma o kadar çok takmıştım ki genç yaşta kel
kalıcam diye korkuyordum. Daha sonra bioblasın inanılmazzzz ürünleriyle
tanıştım ve kısa sürede etkisini gösterdi. tavsiye edilir dostlarr.

bioder

Kıllardan ve ağdadan aynı anda nefret eden biri olarak hep acısız yöntemlerin
peşinde koşmuşumdur. Acısız ve etkili bir yöntem olarak bioderle tanıştığım için
nasıl mutluyum anlatamam.

bioxcin

Saç dökülmesi sorunum yüzünden saçlarımı taramaya korkuyordum tarakta saç
yumağı görücem diye. Denediğim birçok şampuandan ve kürden sonra bioxcin
denemeye karar verdim ve artık gerçekten korkusuzca tarayabiliyorum saçlarımı.
Aynı problemi yaşıyorsanız kesin deneyin.

cengiz inler

internet siparişlerimde sorun yaşamadığım tek markadır. Keşke giresunda da bir mağazası olsa.

restorex

evde görünce ben de bir deneyim ne olacak ki mantığıyla yıkadım saçımı kokusu hoşuma gitti baya diyebilirim. saçlarım ince telli yumuşacık yaptı fakat saçımı gün aşırı yıkamam gerekiyordu saçlarım hızla yağlanmaya başlamıştı. bu sebeple bıraktım. uzama etkisine bir yorum yapamayacağım pek anlamadım ama gün aşırı saçını yıkayanlar kullanabilir içinde paraben olmaması ve kokusu artı sayılabilir.

nutraxin

üniversiteye hazırlandığım süreçte bağışıklığımı sağlam tutan markadır. stresten düzgün beslenemediğim o zamanlarda hasta olmamam imkansız zira. multivitamin sağolsun.

bioblas

rakiplerine göre daha az reklam kampanya vs yaptıklarından mıdır bilmem çok geç keşfettiğim marka. içeriğinin bitkisel olmasıyla tavlanmıştım. etkisini görünce de banyomda yerini kalıcı olarak aldı tabi.

bioder

tüy azaltıcı ürünleri ve kalitesiyle rakip markaları ezip geçen markadır. bu kadar etkili ürünler çıkarıp fahiş fiyata satmamak da bioderin karizması.

bioxcin

Daha önce bioxcin forte kullanıyordum, ondan aşırı memnundum. Sarımsağın saç oluşumunda çok büyük etkileri olduğunu bildiğim için bu ürüne de şans vermek istedim. En az diğeri kadar etkili bir ürün buna da bayıldım, bioxcin kalitesi işte asla yanıltmadı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.