bugün

entry'ler (30)

su

parlak bir cilde sahip olmak için çok çok çok önemli.

kirpik uzatacaklara tavsiyeler

ilk başlarda vazelin sürmüştüm fakat zaman geçtikçe daha da döküldüğünü anladım ve vazelini bıraktım (bu durumda vazelinin petrol içerikli bir ürün olduğunu öğrendim)
yine internetten araştırarak tatlı badem yağını duydum ve boş maskara kutuma tatlı badem yağını doldurdum kullandığım ilk hafta boyunca günde 2 kere diğer haftalar ise 2 günde bir olmak üzere kullandım ve yağdan çok memnun kaldım
tatlı badem yağından memnun olmayan kişilerin yorumlarınıda okudum, onlar ise biberiye yağı, hint yağı, yılan yağı gibi benzeri yağları karıştırıp uygulamış ve olumlu sonuç almışlar
yani en nihayetinde sizde olumlu sonuç verene kadar eminim ki bir sürü yöntem deniyeceksiniz.

30 nisan 2023 beşiktaş galatasaray maçı

kara kartalım halleder.

kızların hoşlanma belirtileri

gözlerini kaçırıyor ve yanındaki arkadaşları gülüyorsa.

arkadaşlar bu yenir mi

sevenler hastası olanlar var bol limonlu yerler, zannımca kokusu bile kötü olan yiyecek.

bütün yazı yürüyüp kitap okuyarak geçirmek

eminim ki bu kişi çok yorucu bir iş veya öğrenim dönemi geçirmiştir, kafasını bu düşüncelerden uzaklaştırmak için sahilde yürüyüşünü yapıyor ve her zaman yanında bir kitap taşıyordur.

huzurlu olmanın yolları

hiçbir şeyi umursamamak, hiçbir şeyi takmamak, söylenen lafların bir kulağından girip diğer kulağından çıkması.

günaydın sözlük

yine pazartesi, yine iş, günaydıııınnnn.

kısa saçlı kızların çok aşırı tatlı olması

saçlarım uzun iken asla bir yorum almam ama saçımı kestirdiğim an insanlar uzun saçı savunmaya başlar, söylesene en başında kestirmiyim.

devlet hastanesi vs özel hastane

Çok önemli bıçak sırtı bir mesele ise özele gidilebilir fakat attığınız her adımda da para kesildiğini unutmamanız lazım.

başak burcu erkeği

Başak burcu erkeğiyle karşılaşırsanız eğer koşarak uzaklaşın; aşırı manipülatifler, kendi fikirlerine ortak olunmadığında gerginlik çıkartırlar, her şeyden şüphe ederler, genellikle çoğunun güven sorunu vardır karşısındaki insanin isminden bile şüphe ettirirler bu nedenle
bir başak kadını olarak söylüyorum başak burcu erkeklerden kaçın ruh sağlığınızı seviyorsanız tabi.

gecenin şarkısı

https://youtu.be/-XQpYB8mj_A
arada bir bende kadere küsüyorumm.

üsteki yazarın yaşını tahmin et

20 ve 25 arasinda bir sayi gibi ama 24 seziyorum.

yaşanacak şehirler

birazcık gençseniz eğlenceyi, goygoyu seviyosanız eskisehir ideal
ama ruhunuzu dinledirip huzur bulmak istiyorsanız muğlanın her ilçesi bicilmis kaftan
fakat eskisehir hesapli iken mugla asiri pahalı tek sıkıntı cüzdan hesabı.

astrolojide olmayan burç fikirleriniz

yılan ve kedi burçları gelsin aciilennn.

şu an en çok duymak istenen söz

sana annenin, babanın veremeyeceği kadar değer veriyorum.

binali yıldırım ın istiklal marşını yanlış okuması

elinde bayrak olmasa söylenecek çok şey var.

bira

eskiden ne kadar içerseniz için cüzdana dokunmazdı şimdi bir tanesini alırken 40 kere düşünüyoruz, sigarayla içildiğinde kafayı resetleyen içki.

erkegin kadina kullanabilecegi hitaplar

aşırı kıro bir hitap şekli olabilir ama her kız yavrum denmesine kurşun atıp kurşun yer.

günün sözü

eşeğe fazla değer verirsen kendini yarış atı zanneder.