bugün

entry'ler (115)

festival

30 Eylül Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde buluşuyor muyuz arkadaşlar. Heyecanla bekliyordum. 15 Ekime kadar çoğu günümü festival için planladım. Ve 30 Eylül'de festival etkinlikleri kapsamında Galataport'ta Mehmet Erdem sahne alıyor. En sevdiğim sanatçı en sevdiğim etkinlikte daha ne olsun

masaj salonu

Masaj salonu, amacı dışına çıkarak çok farklı şeyler için kullanılmaya başlanmış bir yer. O yüzden böyle yerlere tepkilerde çok oluyor. Bu konuya bir örnek olursa geçenlerde bir haber okudum. Onu da buraya bırakmak istiyorum. Tam bence amacı dışında kullanıldığını düşünüldüğü için böyle bir durum yaşandı diye düşünüyorum... Ne diyelim artık hayat çok zor.
https://www.sabah.com.tr/...ip-cami-cerceveyi-indirdi

eş değiştirme partisi yapan mekan mühürlendi

iyi oldu. Ya millet gerçekten iyice şaşırdı. Artık başımıza ne gelecek bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun.

anın görüntüsü

görsel

en yaşlı insanlar

Ne zaman uzun yaşayan birilerini görsem sorduğumda sağlıklı beslendiklerini söylüyorlar. Gerçekten vücudun sağlıklı olması çok önemli bu anlamda. Denk geldiğim bir haberde de uzun yaşayan birisinin taze süt ve ıspanak yiyerek sağlıklı bir şekilde gelişimini tamamladığını ve bu iki besinin uzun ömürlü olmasında etkili olduğunu söyledi. Bakıldığında sütün vücut gelişimine katkısı çok ama çok fazla gerçekten. https://www.sabah.com.tr/...esinde-sakli-1684317565/5

en yaşlı insanlar

Ne zaman uzun yaşayan birilerini görsem sorduğumda sağlıklı beslendiklerini söylüyorlar. Gerçekten vücudun sağlıklı olması çok önemli bu anlamda. Denk geldiğim bir haberde de uzun yaşayan birisinin taze süt ve ıspanak yiyerek sağlıklı bir şekilde gelişimini tamamladığını ve bu iki besinin uzun ömürlü olmasında etkili olduğunu söyledi. Bakıldığında sütün vücut gelişimine katkısı çok ama çok fazla gerçekten. https://www.sabah.com.tr/...esinde-sakli-1684317565/5

ilkoyumilkheyecan

ilk oy ilk heyecan gençlerin için geleceklerine atacakları yolda en önemli adım bence. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ankara'da düzenlenen gençlik buluşmasına katılan gençler ile buluşarak gençlerin fikirlerini öğrendi. Gençler başta olmak üzere herkesin geleceği için seçim gerçekten çok önemli. https://www.sabah.com.tr/.../27/genclerden-tam-destek

sonra döndü ve dedi ki

Ben seni zaten hiç sevmemiştim..

sevgilinizin size küfretmesi

Yani sevgiliyken küfür edenin durum ciddiye döndüğünde yapacaklarını düşünmek dahi istemiyorum.

bacaklarıma bakma yararım senin beynini

Kim nasıl isterse öyle giyinir. Kendini öyle güzel ve rahat hissediyorsa etekte giyer pantolonda. O eteğini giydi diye kimse de kalkıp ona rahat rahat bakacak diye bir şey yok. Bir insan etek giyiyorsa gelipte ona baksınlar düşüncesinde giymiyordur. !

kadınlar bir erkekte neye bakar

Tırnak, dişler, ayakkabılar, koku miss. Manevi olarakta merhametli ve saygılı olmasına

eskiden yaşanılan bir çok şeyi unutmak

Çok iyi bir şey bence. Bende de şu var insanların bana yaşattığı kötü durumları hatırlamıyorum. Ve bu beni gerçekten mutlu ediyor. Kötü olaylar yok.

recep tayyip erdoğan a hiç saldırı olmaması

Allah korusun ya gerçekten görüşünüz ne olursa olsun bu ülkenin şu an başında o var. Ve Rabbim böyle zihniyetlere Allah'ım fırsat vermesin.

sol görüşlü olup sağ görünüşlü olmak

Hala sağ sol ayrımı yapılıyor ya çok üzücü.

bir insan 2 kişiyi aynı anda sevebilirmi sorunsalı

Olmuyor olmuyor. iki kişiyi aynı anda sevmek nasıl olur ya? Ben birine zor yetişiyorum. Nasıl yapıyorsunuz şaka olmalıııı

sözlüğe bilgisayardan mı telefondan mı giriyorsun

Bilgisayardan giriyorum.

sürekli diyette olan kadın

Her pazartesi diyete başlıcam diyip, bir türlü başlayamayan ve her ortamda diyette olduğunu belirten o kadındır.

seni uyutmayan ne

Beni uyutmayan şey bu ara çok istediğim bir şeyi almak isteyip alamamak. O nedenle kampanyaları kovalıyorum. Pokus uygulamasının yenilenen kampanyalarını takip etmekten de uykusuz kaldığım doğrudur. *

seni uyutmayan ne

Beni uyutmayan şey bu ara çok istediğim bir şeyi almak isteyip alamamak. O nedenle kampanyaları kovalıyorum. Pokus uygulamasının yenilenen kampanyalarını takip etmekten de uykusuz kaldığım doğrudur. *

seni uyutmayan ne